Engelse bekertoernooien

ALenstra

Well-known member
Het sprookje van Macclesfield is voorbij, door een eigen doelpunt 0-1 tegen Brentford. Op 3 maart wordt nog Port Vale-Bristol City gespeeld.
 

ALenstra

Well-known member
En Port Vale plaatst zich als laatste voor de 8e finale. Bristol City werd met 1-0 verslagen in de verlenging. Port Vale speelt in de 8e finale zondag dan thuis tegen Sunderland.

De BBC zendt morgen Wolves-Liverpool uit, 21.00 NL tijd op BBC One. Zaterdag om 18.45 NL tijd op BBC One is dan Wrexham-Chelsea.
 

ALenstra

Well-known member
En dat zijn ook de enige clubs in de kwartfinale die niet in de Premier League spelen. Verder zijn Arsenal, Chelsea, Liverpool, Leeds United en Manchester City door. Vanavond is nog West Ham United-Brentford.
 

ALenstra

Well-known member
Loting kwartfinale FA Cup:

Southampton-Arsenal
Chelsea-Port Vale
Manchester City-Liverpool
West Ham United of Brentford-Leeds United

Wedstrijden staan voor 4-5 april gepland.
 

erka

Well-known member
Cool! Zag vanmorgen pas per ongeluk de samenvatting en had deze stunt helemaal gemist. Kansloos laatste in de League One en dan toch een PL-team uitschakelen. Up the Vale!

Ja, hups! Laatste keer dat Port Vale in de kwartfinale van de FA Cup stond was in 53/54, dus meer dan 70 jaar geleden. Toen haalden ze zelfs de halve finale waarin ze verloren van West Brom. Toen speelden ze ook op het 3e niveau in de oude Third Division North. Alleen daarom al.
 
Bovenaan