Eredivisiekenner 2026/27 - ronde 10 (start: vrijdag 23 oktober, 20:00)

Friesland

Well-known member
Algemeen Klassement:
pl.Stand na ronde 1010W9
1Bernardo3593890321
2Abubakari3583390325
bqandy3584490314
willy3583390325
5Red Power3533590318
6Go Ahead Kampen3503890312
7André3493390316
8De Groene Scout3423090312
9Mario3414590296
10PES53354790288
11Simon3344390291
12Magikan3303690294
zwammy3303190299
14Maasveld3293890291
15Schaakliefhebber3263190295
16Hummeltje3252790298
17Joost3192790292
18erik3183890280
fortuna19873183890280
20Jef4003073590272
21SC Heerenveen3062290284
22Susaa3053790268
23Kielse Rat3043590269
24Kralinger3023189271
25Friesland2984290256
26JMD2973289265
27Wigboldus2933088263
28Ait Vedan2923390259
29Miramar2852590260
30Satyr2783781241
31Fregge2603190229
32Superstars23154231
33Sunshine Sannie22354223
34Handyman21154211

@Bernardo leidt het Algemeen Klassement, direct gevolgd door @Abubakari, die gelijk staat met @bqandy en @wily
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eredivisie, speelronde 9:
PES5 Mario 47-45
Kralinger De Groene Scout 31-30
Wigboldus Bernardo 30-38
Friesland fortuna1987 42-38
Hummeltje Red Power 27-35
Kielse Rat vrij 35-0
Go Ahead Kampen vrij 38-0
Simon vrij 43-0

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.  
1   PES5                  9    22   283
---------------------------------------
2   Go Ahead Kampen       9    21   303
3   Kielse Rat            9    21   266
4   Red Power             9    20   304
---------------------------------------
5   Bernardo              9    18   312
7   Kralinger             9    18   263
6   Friesland             9    16   272
8   Mario                 9    13   302
9   Hummeltje             9    13   294
10  De Groene Scout       9    12   297
11  Simon                 9    12   287
12  fortuna1987           9    12   272
13  Wigboldus             9    12   260
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eerste Divisie, speelronde 9:

Groep A:
Maasveld vrij 38-0
André Schaakliefhebber 33-31
Abubakari Fregge 33-31
Satyr Ait Vedan 37-33
Miramar willy 25-33

Groep B:
Susaa vrij 37-0
bqandy JMD 44-32
Magikan erik 36-38
Joost zwammy 27-31
Jef400 SC Heerenveen 35-22


Eindstanden:

Groep A:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.  
1   willy                 9    24   317 kampioensgroep
2   André                 9    24   304 kampioensgroep
3   Maasveld              9    18   284 kampioensgroep
---------------------------------------
4   Satyr *               9    15   241 play-offsgroep
5   Abubakari             9    12   310 play-offsgroep
6   Schaakliefhebber      9    12   290 play-offsgroep
---------------------------------------
7   Ait Vedan             9    12   252 degradatiegroep
8   Fregge                9    12   213 degradatiegroep
9   Miramar               9     6   252 degradatiegroep

Groep B:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn. 
1   bqandy                9    24   317 kampioensgroep
2   Susaa                 9    21   265 kampioensgroep
3   JMD                   9    16   257 kampioensgroep
---------------------------------------
4   erik                  9    15   264 play-offsgroep
5   Jef400                9    15   260 play-offsgroep
6   zwammy                9    13   280 play-offsgroep
---------------------------------------
7   Joost                 9    12   275 degradatiegroep
8   SC Heerenveen         9    12   258 degradatiegroep
9   Magikan               9     6   284 degradatiegroep
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Herfst CL:

Tweede groepsfase, speelronde 2:

Groep E:
willy - Red Power 33-35
Jef400- bqandy 35-44

Groep F:
Abubakari - Ait Vedan 33-33
Bernardo - Magikan 38-36


Standen:
volgt.
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Davis Cup:

Kwartfinales, dubbels:

Kwartfinales, de dubbels:

Team Zuid-Limburg - SchaakRat 1½ - 1½
Joost / Satyr - Schaakliefhebber / Kielse Rat 64-66

PSV 2 - OOG Sport 1 - 2
JMD / willy - Abubakari / bqandy 65-77

Team 3 - PSV 1 1 - 2
De Groene Scout / Handyman - Magikan / Mario 30-81

Team 4 - Feyenoord 2 - 1
Go Ahead Kampen / Red Power - Miranar / Susaa 73-62
 
Bovenaan