Eredivisiekenner 2026/27 - ronde 8 (start: vrijdag 9 oktober, 20:00)

PES5

Administrator
Forumleiding
PSV - SC Heerenveen 3-1
Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 3-1
Feyenoord - AZ 3-2
Fortuna Sittard - FC Twente 1-1
Ajax - NEC 3-1
FC Utrecht - Willem II 2-1
PEC Zwolle - SC Cambuur 2-2
Telstar - ADO Den Haag 2-1
Excelsior Rotterdam - FC Groningen 1-1
 

bqandy

Well-known member
PSV - SC Heerenveen 3-0
Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 3-1
Feyenoord - AZ 3-2
Fortuna Sittard - FC Twente 1-2
Ajax - NEC 3-1
FC Utrecht - Willem II 2-0
PEC Zwolle - SC Cambuur 2-1
Telstar - ADO Den Haag 1-1
Excelsior Rotterdam - FC Groningen 2-1
 

Kralinger

Administrator
Forumleiding
PSV - SC Heerenveen 2-0
Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 1-1
Feyenoord - AZ 1-1
Fortuna Sittard - FC Twente 1-2
Ajax - NEC 2-0
FC Utrecht - Willem II 2-0
PEC Zwolle - SC Cambuur 2-0
Telstar - ADO Den Haag 1-1
Excelsior Rotterdam - FC Groningen 2-1
 

Red Power

Member
PSV - SC Heerenveen 3-1
Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 2-0
Feyenoord - AZ 2-1
Fortuna Sittard - FC Twente 1-2
Ajax - NEC 2-0
FC Utrecht - Willem II 2-1
PEC Zwolle - SC Cambuur 2-1
Telstar - ADO Den Haag 2-0
Excelsior Rotterdam - FC Groningen 1-1
 

Wigboldus

Well-known member
PSV - SC Heerenveen 3-0
Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 1-0
Feyenoord - AZ 2-1
Fortuna Sittard - FC Twente 0-1
Ajax - NEC 1-0
FC Utrecht - Willem II 1-0
PEC Zwolle - SC Cambuur 2-0
Telstar - ADO Den Haag 1-0
Excelsior Rotterdam - FC Groningen 1-1
 

fortuna1987

Well-known member
Programma:

PSV - SC Heerenveen 2-1
Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 2-1
Feyenoord - AZ 2-1
Fortuna Sittard - FC Twente 0-2
Ajax - NEC 2-0
FC Utrecht - Willem II 2-0
PEC Zwolle - SC Cambuur 1-1
Telstar - ADO Den Haag 2-0
Excelsior Rotterdam - FC Groningen 1-1
 

Joost

Well-known member
PSV - SC Heerenveen 3-1
Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 2-1
Feyenoord - AZ 2-1
Fortuna Sittard - FC Twente 1-1
Ajax - NEC 3-1
FC Utrecht - Willem II 2-1
PEC Zwolle - SC Cambuur 1-2
Telstar - ADO Den Haag 1-1
Excelsior Rotterdam - FC Groningen 2-1
 

zwammy

Well-known member
PSV - SC Heerenveen 4-1
Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 2-1
Feyenoord - AZ 1-1
Fortuna Sittard - FC Twente 2-1
Ajax - NEC 3-1
FC Utrecht - Willem II 3-1
PEC Zwolle - SC Cambuur 2-2
Telstar - ADO Den Haag 2-1
Excelsior Rotterdam - FC Groningen 2-1
 

Fregge

Well-known member
PSV - SC Heerenveen 4-2
Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 1-2
Feyenoord - AZ 1-0
Fortuna Sittard - FC Twente 1-3
Ajax - NEC 3-0
FC Utrecht - Willem II 2-2
PEC Zwolle - SC Cambuur 2-0
Telstar - ADO Den Haag 1-0
Excelsior Rotterdam - FC Groningen 1-2
 

Hummeltie

Member
PSV - SC Heerenveen 3-1
Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 2-1
Feyenoord - AZ 4-1
Fortuna Sittard - FC Twente 1-3
Ajax - NEC 2-1
FC Utrecht - Willem II 2-1
PEC Zwolle - SC Cambuur 1-2
Telstar - ADO Den Haag 1-0
Excelsior Rotterdam - FC Groningen 2-2
 

Friesland

Well-known member
PSV - SC Heerenveen 1-3
Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 2-1
Feyenoord - AZ 2-0
Fortuna Sittard - FC Twente 1-2
Ajax - NEC 2-0
FC Utrecht - Willem II 1-2
PEC Zwolle - SC Cambuur 1-2
Telstar - ADO Den Haag 1-2
Excelsior Rotterdam - FC Groningen 1-2
 

Bernardo

Well-known member
PSV - SC Heerenveen 3-0
Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 2-1
Feyenoord - AZ 1-1
Fortuna Sittard - FC Twente 0-2
Ajax - NEC 3-1
FC Utrecht - Willem II 3-0
PEC Zwolle - SC Cambuur 2-2
Telstar - ADO Den Haag 1-1
Excelsior Rotterdam-FC Groningen 1-1
 

Susaa

Well-known member
PSV - SC Heerenveen 4-1
Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 2-1
Feyenoord - AZ 2-1
Fortuna Sittard - FC Twente 0-2
Ajax - NEC 2-0
FC Utrecht - Willem II 2-1
PEC Zwolle - SC Cambuur 2-1
Telstar - ADO Den Haag 0-0
Excelsior Rotterdam - FC Groningen 1-2
 

Maasveld

Well-known member
PSV - SC Heerenveen 3-1
Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 2-1
Feyenoord - AZ 1-1
Fortuna Sittard - FC Twente 1-2
Ajax - NEC 2-0
FC Utrecht - Willem II 2-1
PEC Zwolle - SC Cambuur 1-1
Telstar - ADO Den Haag 1-0
Excelsior Rotterdam - FC Groningen 1-1
 

Simon

Administrator
Forumleiding
PSV - SC Heerenveen 3-1
Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 2-0
Feyenoord - AZ 2-1
Fortuna Sittard - FC Twente 1-2
Ajax - NEC 2-0
FC Utrecht - Willem II 2-0
PEC Zwolle - SC Cambuur 2-1
Telstar - ADO Den Haag 1-1
Excelsior Rotterdam - FC Groningen 1-2
 

SC Heerenveen

Well-known member
PSV 2-2 SC Heerenveen
Go Ahead Eagles 2-2 Sparta Rotterdam
Feyenoord 0-1 AZ
Fortuna Sittard 1-2 FC Twente
Ajax 3-0 NEC
FC Utrecht 2-1 Willem II
PEC Zwolle 2-2 SC Cambuur
Telstar 1-1 ADO Den Haag
Excelsior Rotterdam 2-1 FC Groningen
 

Friesland

Well-known member
De voorspellingen:
ThuUit#123Fout
PSVHee3128123
GAESpa31261427
FeyAZ31212810
FSTwe31223625
AjaNEC31301031
UtrWil3129112
PECCam311461125
TelADO311721219
ExcGro31981423
 

Friesland

Well-known member
Punten ronde 8:
Joost 47
Schaakliefhebber 46
Mario 39
Simon 38
JMD 35
Kralinger 35
erik 34
Go Ahead Kampen 34
PES5 33
Satyr 33
Susaa 32
willy 32
bqandy 31
De Groene Scout 31
Abubakari 30
Miramar 30
Hummeltje 29
Kielse Rat 29
Magikan 28
Friesland 26
Red Power 24
SC Heerenveen 24
fortuna1987 23
Bernardo 22
Ait Vedan 21
Fregge 21
André 20
Wigboldus 20
zwammy 18
Jef400 17
Maasveld 17


@Joost is Kenner van de Week!
 

Friesland

Well-known member
Algemeen Klassement
pl.Stand na ronde 88W\
1Abubakari3033072273
2Red Power3002472276
willy3003272268
4bqandy2963172265
5André2952072275
Bernardo2952272273
7De Groene Scout2903172259
8Go Ahead Kampen2873472253
9Magikan2732872245
zwammy2731872255
11Schaakliefhebber2714672225
12Mario2693972230
PES52693372236
14Joost2684772221
15Maasveld2641772247
16Hummeltje2622972233
17SC Heerenveen2612472237
18Simon2583872220
19fortuna19872532372230
Jef4002531772236
Kralinger2533571218
22erik2523472218
23Kielse Rat2502972221
24JMD2463572211
25Susaa2423272210
26Wigboldus2392071219
27Miramar2383072208
28Ait Vedan2352172214
29Superstars23154231
30Friesland2282672202
31Sunshine Sannie22354223
32Satyr2133363180
33Handyman21154211
34Fregge2012172180
:
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eredivisie, speelronde 7:
PES5 Hummeltje 33-29
Handyman Friesland 0-26
Kralinger Superstars 35-0
Go Ahead Kampen Wigboldus 34-20
Red Power fortuna1987 24-23
Mario Simon 39-38
Kielse Rat Bernardo 29-22
De Groene Scout Sunshine Sannie 31-0


Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.   
1   Go Ahead Kampen       7    15   240      
---------------------------------------
2   PES5                  7    15   217   
3   Kralinger             7    15   214   
4   Kielse Rat            7    15   212      
---------------------------------------
5   Red Power             7    13   250   
6   Bernardo              7    12   248   
7   De Groene Scout       7    12   245   
8   fortuna1987           7    12   207   
9   Hummeltje             7    10   231   
10  Friesland             7    10   202   
11  Mario                 7     7   230   
12  Superstars -3         7     7   176   
13  Sunshine Sannie -3    7     6   170     
--------------------------------------- 
14  Wigboldus             7     4   206   
15  Simon                 7     3   211   
16  Handyman -3           7     0   164
 
Bovenaan