Ja, die gaan wel promoveren. Ongelofelijk knap wat ze presteren, pas 5 verliespunten.
Zoals ik nu naar kijk, zijn wij ook de favoriet om 2de te worden. Alleen is ons gat naar Roda nog niet zo heel groot vergeleken met ADO naar plek 3. We hebben nu nog 6 wedstrijden tot de winterstop, waarvan 4 thuis, zorgen dat we dik boven de 40 punten komen dan staan we er heel mooi voorJullie maken ook echt wel een kans hoor. De voorsprong is nog niet zo groot maar ik vind Cambuur veel stabieler dan vorig seizoen en beter dan Roda, Den Bosch en de rest.
Maar 2 verliespunten, 1x gelijk, rest gewonnen.Ongelofelijk knap wat ze presteren, pas 5 verliespunten.
7 punten is toch wel een aardig gat. Uit nog wat stabieler dan moet het wel lukken.De voorsprong is nog niet zo groot
Ja je hebt gelijk, telde het aantal wedstrijden van Cambuur maar ADO heeft nog wedstrijd minder.Maar 2 verliespunten, 1x gelijk, rest gewonnen.
7 punten is toch wel een aardig gat. Uit nog wat stabieler dan moet het wel lukken.
Zeker, maar niet zo groot als het gat dat ADO heeft, dat bedoelde ik.7 punten is toch wel een aardig gat. Uit nog wat stabieler dan moet het wel lukken.