Alles op een rijtje dan maar:
Speelronde 33
AFC - VVSB 2-0 (0-0)
82. 1-0 Raily Ignacio 85. 2-0 Matthijs Jesse
Barendrecht - Excelsior Maassluis 0-4 (0-1)
41. 0-1 Daan Blij 59. 0-2 Vincent van den Berg 84. 0-3 Milan van Ewijk (strafschop) 89. 0-4 Milan van Ewijk
Jong Vitesse - GVVV 3-0 (1-0)
45. 1-0 Lars ten Teije 57. 2-0 Mats Grotenbreg 85. 3-0 Taoufik Adnane (eigen doelpunt)
Katwijk - Scheveningen 1-2 (0-1)
10. 0-1 Kevin Gomez Nieto 66. 0-2 Barry Rog 77. 1-2 Robbert Susan (strafschop)
Kozakken Boys - Koninklijke HFC 1-2 (0-2)
14. 0-1 Franklin Lewis 19. 0-2 Floris van der Linden 49. 1-2 Johnny Lommers
FC Lienden - IJsselmeervogels 2-3 (1-3)
1. 1-0 Marlon Versteeg 13. 1-1 Robbert Olijfveld 15. 1-2 Eef van Riel 36. 1-3 Danny van den Meiracker (strafschop) 77. 2-3 Guytho Mijland
Rijnsburgse Boys - HHC Hardenberg 3-1 (2-1)
4. 0-1 Rob van der Leij 11. 1-1 Roderick Gielisse 13. 2-1 Edo Knol 71. 3-1 Jo?l Tillema
Spakenburg - Jong Sparta Rotterdam 1-2 (1-1)
21. 1-0 Philip Ties (strafschop) 23. 1-1 Elayis Tavsan 90 (+3). 1-2 Elayis Tavsan
Rood: Tom van der Neut (Spakenburg, 2 x geel), Jaimy Brute (Jong Sparta Rotterdam, 2 x geel)
De Treffers - Jong Almere City FC 2-0 (1-0)
35. 1-0 Ruben Rodrigues 47. 2-0 Coen Maertzdorf
STAND
1. AFC 33-71 *
2. Excelsior Maassluis 33-63
3. IJsselmeervogels 33-60
4. Koninklijke HFC 33-58
5. Katwijk 33-55
6. Kozakken Boys 33-54
7. HHC Hardenberg 33-53
8. Spakenburg 33-51
9. Jong Vitesse 33-50
10. Jong Sparta Rotterdam 33-47 (+6)
11. Rijnsburgse Boys 33-47 (-1)
12. GVVV 33-46
13. De Treffers 33-45
14. Scheveningen 33-40
15. VVSB 33-27 **
16. FC Lienden 33-26 **
17. Jong Almere City FC 33-25 ***
18. Barendrecht 33-19 ***
* = kampioen
** = nacompetitie om handhaving
*** = gedegradeerd
Topscorers:
1. Raily Ignacio (AFC) 26
2. Rob van der Leij (HHC Hardenberg) 23
3. Danny van den Meiracker (IJsselmeervogels) 20
4. Yordi Teijsse (AFC) 19
5. Daan Blij (Excelsior Maassluis) 18
=. Jo?l Tillema (Rijnsburgse Boys) 18
7. Ahmed El Azzouti (Kozakken Boys) 17
=. Rick Hemmink (HHC Hardenberg) 17
9. Tommy Bekooij (VVSB) 16
10. Vincent van den Berg (Excelsior Maassluis) 15
=. Marciano Mengerink (Katwijk) 15
=. Kenny Teijsse (AFC) 15
=. Frank Tervoert (Rijnsburgse Boys / VVSB) 15
14. Jeremy de Graaf (GVVV) 13
=. Philip Ties (Spakenburg) 13
16. Robbert Olijfveld (IJsselmeervogels) 12
17. Mehmet Aldogan (Scheveningen) 11
=. Wessel Boer (Koninklijke HFC) 11
=. Roy Terschegget (GVVV) 11
20. Tim Peters (Scheveningen) 10
=. Brandon Robinson (Scheveningen) 10
=. Khalid Tadmine (Koninklijke HFC) 10
Milan van Ewijk scoorde twee keer voor Excelsior Maassluis in de gewonnen Rijnmond-derby bij Barendrecht