Oef, dramatiek in Zilst.
Best apart, 41 punten halen en toch de nacompetitie in.
Ik was zelf in Lienden vanavond, dat met 2-0 won van Kozakken Boys met een excellerende Loukili. Er zaten een paar Werkendammers bij me in de buurt die erg negatief aan het doen waren over de zondagclubs. Dat zal dus wel het soort mensen zijn waar noordooster het over heeft.
Uiteraard was ik door al dat gedram wel tevreden met de uitslag.
Werkendammers zijn al snel negatief als de Boys niet winnen hoor, haha.
Wel een verrassing dat Hardenberg nog won, had ik niet meer verwacht!
Speelronde 34
AFC - Excelsior Maassluis 3-1 (1-0)
17. 1-0 Edip Biberoglu 73. 2-0 Edip Biberoglu 77. 2-1 Stephan Kruithof 81. 3-1 Edip Biberoglu
GVVV - Jong Sparta Rotterdam 2-5 (0-3)
2. 0-1 Iv?n Calero Ruiz 35. 0-2 Lovette Felicia 39. 0-3 Youri de Winter 52. 1-3 Frank Tervoert 53. 1-4 Lorenzo Soares Fonseca 54. 2-4 Frank Tervoert (strafschop) 83. 2-5 Youri de Winter
Jong AZ - Barendrecht 2-2 (1-2)
19. 1-0 Zia Sakirovski 32. 1-1 Ramy Salem 40. 1-2 Dani?l Esajas 86. 2-2 Des Kunst
Jong Vitesse - De Treffers 2-2 (0-2)
10. 0-1 Wesley Meeuwsen 41. 0-2 Frenk Keukens 71. 1-2 Mohammed Osman 86. 2-2 Mohammed Osman
Koninklijke HFC - Jong FC Twente 0-1 (0-0)
88. 0-1 Siebe Schets
Bijz.: Carlos Opoku (Koninklijke HFC) mist bij 0-0 stand strafschop
FC Lienden - Kozakken Boys 2-0 (0-0)
51. 1-0 Frank Wiafe-Danquah 75. 2-0 Abderrahim Loukili
Spakenburg - Katwijk 1-2 (0-1)
28. 0-1 Marciano Mengerink 75. 0-2 Marciano Mengerink 87. 1-2 Olivier Pilon
UNA - HHC Hardenberg 1-2 (0-1)
12. 0-1 Shkodran Metaj (strafschop) 80. 1-1 Jeroen Stottelaar 90 (+2). 1-2 Shkodran Metaj
Rood: Kevin G?rtz (HHC Hardenberg)
VVSB - TEC 2-2 (1-0)
21. 1-0 Tomas Tavilla 69. 2-0 Tommy Bekooij 71. 2-1 Trumaine Balrak 82. 2-2 Trumaine Balrak
STAND
1. Jong AZ 34-76 *
2. Kozakken Boys 34-57
3. Katwijk 34-55
4. De Treffers 34-54
5. Excelsior Maassluis 34-49
6. FC Lienden 34-48
7. Jong Sparta Rotterdam 34-47 (+7)
8. Barendrecht 34-47 (0)
9. VVSB 34-47 (-2)
10. GVVV 34-47 (-12)
11. AFC 34-45 (-4)
12. TEC 34-45 (-14)
13. Koninklijke HFC 34-42
14. HHC Hardenberg 34-41 (-12)
15. UNA 34-41 (-22) **
16. Spakenburg 34-37 **
17. Jong Vitesse 34-34 ***
18. Jong FC Twente 34-25 ***
Jong Vitesse 3 punten in mindering, AFC 1 punt in mindering
* = kampioen
** = nacompetitie om handhaving
*** = gedegradeerd
Topscorers:
1. Tommy Bekooij (VVSB) 19
2. Danny van den Meiracker (Spakenburg / FC Lienden) 18
3. Robert Mutzers (De Treffers) 17
4. Niek van Boekel (UNA) 16
=. Abderrahim Loukili (FC Lienden) 16
=. Wesley Meeuwsen (De Treffers) 16
7. Raily Ignacio (Kozakken Boys) 15
8. Mart van de Gevel (UNA) 14
=. Carlos Opoku (Koninklijke HFC) 14
=. Olivier Pilon (Spakenburg) 14
11. Lovette Felicia (Jong Sparta Rotterdam) 13
12. Deroy Duarte (Jong Sparta Rotterdam) 12
=. Everton Pires Tavares (Kozakken Boys) 12
=. Robbert Susan (Katwijk) 12
=. Frank Tervoert (GVVV) 12
=. Wimilio Vink (TEC) 12
17. Matthijs Jesse (AFC) 11
=. Robin Mulder (GVVV) 11
19. Ilias Alhaft (Jong Sparta Rotterdam) 10
=. Mike van den Ban (Katwijk) 10
=. Tim Eekman (Barendrecht) 10
=. Jeremy Helmer (Jong AZ) 10
=. Kai Koreniuk (Jong Vitesse) 10
=. Arshak Koryan (Jong Vitesse) 10
=. Rob van der Leij (HHC Hardenberg) 10
=. Marciano Mengerink (Katwijk) 10
=. Dean van Ooijen (Excelsior Maassluis) 10
=. Berry Powel (Kozakken Boys) 10
VVSB-aanvaller Tommy Bekooij gaat met 19 goals de boeken in als de eerste topscorer in de tweede divisie