Dit zijn de data waarop gespeeld gaat worden:
1e voorronde: za 17-zo 18 aug
2e voorronde: di 24-do 26 sep
1e ronde: di 29-do 31 okt
2e ronde: di 17-do 19 dec
1/8e finales: di 21-do 23 jan
kwartfinales: di 11-do 13 feb
halve finales: di 3-do 5 maa
finale: zo 19 apr
De volgende clubs plaatsen zich voor de KNVB-beker (2e elftallen doen niet mee):
1e ronde
-Eredivisie 2019/20
Ajax *
PSV *
Feyenoord *
AZ *
Vitesse
FC Utrecht *
Heracles Almelo
FC Groningen
ADO Den Haag
Willem II
sc Heerenveen
VVV Venlo
PEC Zwolle
FC Emmen
Fortuna Sittard
FC Twente
Sparta Rotterdam
RKC Waalwijk
*: Als deze clubs zich plaatsen voor de groepsfase van de Champions League of Europa League dan starten ze pas in de 2e ronde van de KNVB-beker.
-Eerste Divisie 2019/20
De Graafschap
Go Ahead Eagles
Excelsior
NAC Breda
FC Den Bosch
TOP Oss
Almere City FC
NEC
SC Cambuur
MVV Maastricht
Roda JC Kerkrade
FC Eindhoven
Telstar
FC Volendam
FC Dordrecht
Helmond Sport
-kampioen en (vervangend) periodekampioenen Tweede Divisie 2018/19
AFC
Excelsior Maassluis
IJsselmeervogels
Kon. HFC
2e voorronde
-overige clubs uit Tweede Divisie 2019/20
Katwijk
HHC Hardenberg
Kozakken Boys
Spakenburg
GVVV
De Treffers
Rijnsburgse Boys
Scheveningen
Noordwijk
TEC
Quick Boys
ASWH
1e voorronde
-Derde Divisie 2019/20
VVSB
FC Lienden
OSS 1920
OFC
Hoek
GOES
Barendrecht
DVS'33 Ermelo
Harkemase Boys
SteDoCo
ODIN'59
FC Lisse
DOVO
Ajax AV
ONS Sneek
VVOG
UNA
Quick
ADO'20
Westlandia
Dongen
Hercules
HSC'21
Blauw Geel'38
EVV
Ter Leede
Excelsior'31
DEM
Groene Ster
Sparta Nijkerk
Gemert
Hoogland
-halve finalisten districtsbekers 2018/19 (met klasse waarin ze spelen in 2019/20) *
West I
SDO (H)
Fortuna Wormerveer (1)
Zuidvogels (1)
Huizen (1)
West II
Jodan Boys (H)
FC 's-Gravenzande (H)
FC Rijnvogels (H) *
ARC (H)
Zuid I
Achilles Veen (H)
Sliedrecht (1)
Kloetinge (1)
RKSV Heeze (1)
Zuid II
Minor (H)
Wittenhorst (1)
TOP (1)
Mierlo Hout (2) *
Oost
Silvolde (H) *
DUNO D (H)
Rohda Raalte (1)
Vroomshoopse Boys (2)
Noord
Flevo Boys (H)
Drachtster Boys (1)
Winsum (1)
VEV'67 (2)
*: als halve finalisten promoveren naar de Derde Divisie, dan plaatsen de beste verliezend kwartfinalisten zich ook.
1e voorronde: za 17-zo 18 aug
2e voorronde: di 24-do 26 sep
1e ronde: di 29-do 31 okt
2e ronde: di 17-do 19 dec
1/8e finales: di 21-do 23 jan
kwartfinales: di 11-do 13 feb
halve finales: di 3-do 5 maa
finale: zo 19 apr
De volgende clubs plaatsen zich voor de KNVB-beker (2e elftallen doen niet mee):
1e ronde
-Eredivisie 2019/20
Ajax *
PSV *
Feyenoord *
AZ *
Vitesse
FC Utrecht *
Heracles Almelo
FC Groningen
ADO Den Haag
Willem II
sc Heerenveen
VVV Venlo
PEC Zwolle
FC Emmen
Fortuna Sittard
FC Twente
Sparta Rotterdam
RKC Waalwijk
*: Als deze clubs zich plaatsen voor de groepsfase van de Champions League of Europa League dan starten ze pas in de 2e ronde van de KNVB-beker.
-Eerste Divisie 2019/20
De Graafschap
Go Ahead Eagles
Excelsior
NAC Breda
FC Den Bosch
TOP Oss
Almere City FC
NEC
SC Cambuur
MVV Maastricht
Roda JC Kerkrade
FC Eindhoven
Telstar
FC Volendam
FC Dordrecht
Helmond Sport
-kampioen en (vervangend) periodekampioenen Tweede Divisie 2018/19
AFC
Excelsior Maassluis
IJsselmeervogels
Kon. HFC
2e voorronde
-overige clubs uit Tweede Divisie 2019/20
Katwijk
HHC Hardenberg
Kozakken Boys
Spakenburg
GVVV
De Treffers
Rijnsburgse Boys
Scheveningen
Noordwijk
TEC
Quick Boys
ASWH
1e voorronde
-Derde Divisie 2019/20
VVSB
FC Lienden
OSS 1920
OFC
Hoek
GOES
Barendrecht
DVS'33 Ermelo
Harkemase Boys
SteDoCo
ODIN'59
FC Lisse
DOVO
Ajax AV
ONS Sneek
VVOG
UNA
Quick
ADO'20
Westlandia
Dongen
Hercules
HSC'21
Blauw Geel'38
EVV
Ter Leede
Excelsior'31
DEM
Groene Ster
Sparta Nijkerk
Gemert
Hoogland
-halve finalisten districtsbekers 2018/19 (met klasse waarin ze spelen in 2019/20) *
West I
SDO (H)
Fortuna Wormerveer (1)
Zuidvogels (1)
Huizen (1)
West II
Jodan Boys (H)
FC 's-Gravenzande (H)
FC Rijnvogels (H) *
ARC (H)
Zuid I
Achilles Veen (H)
Sliedrecht (1)
Kloetinge (1)
RKSV Heeze (1)
Zuid II
Minor (H)
Wittenhorst (1)
TOP (1)
Mierlo Hout (2) *
Oost
Silvolde (H) *
DUNO D (H)
Rohda Raalte (1)
Vroomshoopse Boys (2)
Noord
Flevo Boys (H)
Drachtster Boys (1)
Winsum (1)
VEV'67 (2)
*: als halve finalisten promoveren naar de Derde Divisie, dan plaatsen de beste verliezend kwartfinalisten zich ook.
Laatst bewerkt: