Satékroketten Lekker & Gezond Eredivisie 2021-22

FC Zwolle Ole

Well-known member
(Onderste 3 Eredivisie degraderen na ronde 11)
(Bovenste 3 Hoofdklasse promoveren na ronde 11)

Dus nog drie rondes te gaan.
 

FC Zwolle Ole

Well-known member
De wedstrijden voor dit weekend :

Eredivisie :
Feyenoord (Hankie) - RKC Waalwijk (sc Heerenveen)
sc Heerenveen (PES5) - Ajax (Abubakari)
Go Ahead Eagles (willy) - Heracles Almelo (Susaa)
Fortuna Sittard (fortuna1987) - sc Cambuur (Bernardo)
PSV (gevegt) - PEC Zwolle (Suikerbrood)
AZ (Schaakliefhebber) - FC Utrecht (JMD)
NEC (Satyr) - Vitesse (Kralinger)
Sparta Rotterdam (Simon) - FC Groningen (Magikan)
FC Twente (de Groene Scout) - Willem II (Mario)
Hoofdklasse :
SVZ (Andre) - vv Hattem (FC Zwolle Ole)
Blauw Geel '38 (Fregge) - SC Irene (Maasveld)
RKSVB (Joost) - Beerschot (Kielse Rat)
 

FC Zwolle Ole

Well-known member
Al weer 50 minuten onderweg met de wedstrijden.
En dit zijn de standen :

Eredivisie :
Feyenoord (Hankie) - RKC Waalwijk (sc Heerenveen) 2-3
sc Heerenveen (PES5) - Ajax (Abubakari) 2-4
Go Ahead Eagles (willy) - Heracles Almelo (Susaa) 2-6
Fortuna Sittard (fortuna1987) - sc Cambuur (Bernardo) 4-5
PSV (gevegt) - PEC Zwolle (Suikerbrood) 2-2
AZ (Schaakliefhebber) - FC Utrecht (JMD) 2-4
NEC (Satyr) - Vitesse (Kralinger) 2-5
Sparta Rotterdam (Simon) - FC Groningen (Magikan) 4-3
FC Twente (de Groene Scout) - Willem II (Mario) 2-2
Hoofdklasse :
SVZ (Andre) - vv Hattem (FC Zwolle Ole) 4-5
Blauw Geel '38 (Fregge) - SC Irene (Maasveld) 3-3
RKSVB (Joost) - Beerschot (Kielse Rat) 5-2
 

FC Zwolle Ole

Well-known member
De standen na 60 minuten spelen :

Eredivisie :
Feyenoord (Hankie) - RKC Waalwijk (sc Heerenveen) 2-4
sc Heerenveen (PES5) - Ajax (Abubakari) 2-5
Go Ahead Eagles (willy) - Heracles Almelo (Susaa) 2-6
Fortuna Sittard (fortuna1987) - sc Cambuur (Bernardo) 4-5
PSV (gevegt) - PEC Zwolle (Suikerbrood) 2-3
AZ (Schaakliefhebber) - FC Utrecht (JMD) 2-4
NEC (Satyr) - Vitesse (Kralinger) 3-6
Sparta Rotterdam (Simon) - FC Groningen (Magikan) 4-4
FC Twente (de Groene Scout) - Willem II (Mario) 2-3
Hoofdklasse :
SVZ (Andre) - vv Hattem (FC Zwolle Ole) 4-6
Blauw Geel '38 (Fregge) - SC Irene (Maasveld) 4-3
RKSVB (Joost) - Beerschot (Kielse Rat) 5-2
 

FC Zwolle Ole

Well-known member
Bij de wedstrijden zijn nog 10 minuten te spelen en dit zijn de standen :

Eredivisie :
Feyenoord (Hankie) - RKC Waalwijk (sc Heerenveen) 3-4
sc Heerenveen (PES5) - Ajax (Abubakari) 5-5
Go Ahead Eagles (willy) - Heracles Almelo (Susaa) 3-9
Fortuna Sittard (fortuna1987) - sc Cambuur (Bernardo) 5-8
PSV (gevegt) - PEC Zwolle (Suikerbrood) 2-3
AZ (Schaakliefhebber) - FC Utrecht (JMD) 2-4
NEC (Satyr) - Vitesse (Kralinger) 4-6
Sparta Rotterdam (Simon) - FC Groningen (Magikan) 4-4
FC Twente (de Groene Scout) - Willem II (Mario) 2-4
Hoofdklasse :
SVZ (Andre) - vv Hattem (FC Zwolle Ole) 5-9
Blauw Geel '38 (Fregge) - SC Irene (Maasveld) 5-3
RKSVB (Joost) - Beerschot (Kielse Rat) 5-2
 
Bovenaan