Eredivisiekenner 2021/22 - ronde 13 (start: zaterdag 20 november, 16:30)

fortuna1987

Active member
Programma:

PSV - Vitesse 2-0
Sparta Rotterdam - FC Twente 0-2
AZ - NEC 2-0
Heracles Almelo - Fortuna Sittard 1-1
Go Ahead Eagles - FC Groningen 1-1
Feyenoord - PEC Zwolle 3-0
SC Heerenveen - Willem II 2-1
RKC Waalwijk - Ajax 0-3
SC Cambuur - FC Utrecht 1-2
 

Bernardo

Well-known member
PSV - Vitesse 1-1
Sparta Rotterdam - FC Twente 0-2
AZ - NEC 3-1
Heracles Almelo - Fortuna Sittard 1-1
Go Ahead Eagles - FC Groningen 1-2
Feyenoord - PEC Zwolle 3-0
SC Heerenveen - Willem II 1-1
RKC Waalwijk - Ajax 0-3
SC Cambuur - FC Utrecht 1-3
 

Maasveld

Well-known member
PSV - Vitesse 2-1
Sparta Rotterdam - FC Twente 1-1
AZ - NEC 2-0
Heracles Almelo - Fortuna Sittard 2-1
Go Ahead Eagles - FC Groningen 1-2
Feyenoord - PEC Zwolle 3-0
SC Heerenveen - Willem II 1-1
RKC Waalwijk - Ajax 0-3
SC Cambuur - FC Utrecht 1-2
 

Friesland

Well-known member
Voorspellingen:

ThuUit#123Fout
PSVVit3830268
SpaTwe382241214
AZNEC38320632
HAFS382621012
HAEGro381381730
FeyPEC3838000
HeeWil38267512
RKCAja3803800
CamUtr38427734
 

Friesland

Well-known member
Punten ronde 13:

FC Zwolle Ole 66
Kralinger 55
Fregge 54
Superstars 50
gevegt 48
Sunshine Sannie 47
De Groene Scout 46
Peperbusje 46
Wezeper88 46
Handyman 45
Mommiej 45
Ait Vedan 43
Hummeltje 41
Joost 41
Red Power 41
Schaakliefhebber 41
Bonehead 40
fortuna1987 40
Go Ahead Kampen 40
Mario 39
Miramar 39
Friesland 38
Kielse Rat 37
PES5 36
willy 36
Abubakari 35
Magikan 35
Susaa 35
Maasveld 34
erik 30
Satyr 30
SC Heerenveen 30
Simon 30
Bernardo 29
Hankie 29
JMD 26
Max Power 22
Andre 19

FC Zwolle Ole is Kenner van de Week.
 

Friesland

Well-known member
Algemeen Klassement / Herfstklassement:

pl.Stand na ronde 1313W12
1Kralinger48255103427
2Wezeper8848046106434
3Handyman45845106413
4FC Zwolle Ole44066106374
Red Power44041106399
6Sunshine Sannie43947106392
7gevegt43448106386
Maasveld43434106400
9PES543236106396
10Go Ahead Kampen42440106384
Mommiej42445106379
12Joost42041105379
13Satyr41730105387
14Miramar41439106375
15Fregge41254105358
Susaa41235106377
17De Groene Scout41146106365
18willy41036106374
19Hummeltje40841106367
20Mario40339106364
21Simon40130106371
22SuikerBrood399102399
23Superstars39550106345
24fortuna198739340106353
Magikan39335106358
26Schaakliefhebber39241106351
27Abubakari39035106355
28erik38730106357
29Bernardo38429106355
SC Heerenveen38430106354
31Bonehead38040105340
32Andre37919106360
33Friesland37738106339
Max Power37722106355
Peperbusje37746106331
36Ait Vedan35843106315
37Hankie35429106325
38JMD33226106306
39Kielse Rat3073797270
40Johan11934119
41Dusilo581758
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eredivisie, speelronde 13:
Friesland Maasveld 38-34
fortuna1987 Susaa 40-35
Abubakari Bonehead 35-40
FC Zwolle Ole Wezeper88 66-46
PES5 Go Ahead Kampen 36-40
Mommiej Superstars 45-50
De Groene Scout Magikan 46-35
Max Power Handyman 22-45

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Wezeper88            13    27   480 Lente CL
---------------------------------------
2   FC Zwolle Ole        13    27   440 Lente CL
3   Friesland            13    24   377
4   Maasveld             13    23   434
5   Handyman             13    22   458
6   De Groene Scout      13    20   411
---------------------------------------
7   Go Ahead Kampen      13    19   424
8   Abubakari            13    19   390
9   Bonehead             13    19   380
10  PES5                 13    18   432
11  Mommiej              13    17   424
12  Superstars           13    16   395
13  Magikan              13    16   393
---------------------------------------
14  fortuna1987          13    15   393
15  Susaa                13    12   412
16  Max Power            13     9   377 gedegradeerd

Het doek is gevallen voor Max Power. Wezeper88 en FC Zwolle Ole hebben zich verzekerd van een plaats in de Lente CL.
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eerste Divisie, speelronde 13:
SuikerBrood Joost 0-41
Red Power JMD 41-26
SC Heerenveen Simon 30-30
Satyr Hummeltje 30-41
Peperbusje Sunshine Sannie 46-47
willy Kielse Rat 36-37
Kralinger Schaakliefhebber 55-41

Eindstand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Kralinger            13    27   482 kampioen + gepromoveerd + Lente CL
---------------------------------------
2   Red Power            13    27   440 gepromoveerd + Lente CL
---------------------------------------
3   Joost                13    27   420 Eredivisie play-offs
4   SC Heerenveen        13    25   384 Eredivisie play-offs
5   Sunshine Sannie      13    21   439 Eredivisie play-offs
6   Hummeltje            13    21   424 Eredivisie play-offs
---------------------------------------
7   Satyr                13    18   417
8   willy                13    18   410
9   Schaakliefhebber     13    18   392
10  Peperbusje           13    18   377
11  Simon                13    16   401
---------------------------------------
12  SuikerBrood *        13    15   399 gedegradeerd
13  JMD                  13    15   332 gedegradeerd
14  Kielse Rat *         13     6   307 gedegradeerd

Alle beslissingen in de Eerste Divisie zijn gevallen. Er waren geen enorme aardverschuivingen. De spannende strijd om het kampioenschap werd beslist in het voordeel van Kralinger. Hij promoveert samen met Red Power naar de Eredivisie en beide plaatsen zich voor de Lente CL. Ze stonden ook al 1 en 2. De laatste play-off plaatsen gaan naar Sunshine Sannie en Hummeltje, Hummeltje deed dit door Satyr in een rechtstreeks duel te verslaan. Onderin verloor JMD en vergat SuikerBoord te voorspellen, waardoor zij degraderen naar de Tweede Divisie.
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eerste Divisie play-offs, finale:
Bernardo - Mario 29-39

Mario promoveert naar de Eerste Divisie, Bernardo is eerste reserve als er een plaats beschikbaar is.
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Herfst CL:

Tweede groepsfase, speelronde 6:

Groep E:
Joost Susaa 41-35
Superstars Sunshine Sannie 50-47

Groep F:
gevegt PES5 48-36
Schaakliefhebber Wezeper88 41-46


Eindstanden:

Groep E:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Sunshine Sannie       6    10   189 halve finales + Lente CL
2   Joost                 6     9   184 halve finales + Lente CL
---------------------------------------
3   Susaa                 6     7   182
4   Superstars            6     7   182

Groep F:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Wezeper88             6    12   208 halve finales + Lente CL
2   gevegt                6    12   201 halve finales + Lente CL
---------------------------------------
3   PES5                  6     6   185
4   Schaakliefhebber      6     6   165

Joost won in een rechtstreeks duel van Susaa en plaatste zich daarmee voor de halve finales en de Lente CL.
In groep F wonnen Wezeper88 enn gevegt hun duel en plaatsten zich daarmee eveneens voor de halve finales. Beide hadden zich via de competitie al geplaatst voor de Lente CL.
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Herfst EL:

kwartfinales, terugwedstrijden:
Hummeltje - FC Zwolle Ole 41-66
Go Ahead Kampen - Abubakari 40-35
Mommiej - Kralinger 45-55
willy - Simon 36-30

Totaalstanden:
FC Zwolle Ole - Hummeltje 101-58
Abubakari - Go Ahead Kampen 59-82
Kralinger - Mommiej 101-83
Simon - willy 62-82
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Herfst Cup, eerste ronde:

Maasveld - PES5 34-36
Hummeltje - Sunshine Sannie 41-47
Handyman - Peperbusje 45-46
Kralinger - Joost 55-41
Hankie - Magikan 29-35
Wezeper88 - erik 46-30
Friesland - SuikerBrood 38-0
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Davis Cup:

Halve finales, wedstrijden 4 en 5:

Feyenoord - Team Zuid-Limburg 4-1
Miramar - fortuna1987 39-40
Wezeper88 - Joost 46-41

PEC Zwolle 1 - Team 6 3-2
FC Zwolle Ole - erik 66-30
Mommiej - De Groene Scout 45-46
 
Bovenaan