Eredivisiekenner 2017/18 - ronde 21 (2 februari)

Friesland

Well-known member
Programma:

Vrijdag 2 februari:
20:00 Vitesse - FC Groningen

Zaterdag 3 februari:
18:30 SC Heerenveen - FC Twente
19:45 PSV - PEC Zwolle
20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag

Zondag 4 februari:
12:30 Excelsior - FC Utrecht
14:30 AZ - Roda JC
14:30 Sparta Rotterdam - Willem II
14:30 VVV - Feyenoord
16:45 Ajax - NAC Breda

Veel succes!
 

Friesland

Well-known member
Programma ligacompetities, speelronde 3:

Eredivisie:
Abubakari Magikan
Simon De Groene Scout
Wezeper88 Go Ahead Kampen
Red Power Kielse Rat
Susa Marinos
FC Zwolle Ole delmaestro
Maasveld PES5
TopTreffer Pascallovic


Eerste Divisie:
Andre DeMaster
fortuna1987 Reinoud
SC Heerenveen SuikerBrood
Hankie prume
JMD Mario
Max Power banshee
Schaakliefhebber Handyman


Tweede Divisie:
Bernardo Sunshine Sannie
Friesland Superstars
Satyr Unregistere
hipp00 Mommiej
Joost Kralinger
Hummeltje zwammy
erik JPA
Ait Vedan vrij
 

Friesland

Well-known member
Programma Lente CL, eerste groepsfase, speelronde 2:

Groep A:
Abubakari Max Power
Red Power TopTreffer
Andre Handyman

Groep B:
Maasveld fortuna1987
Wezeper88 SC Heerenveen
Reinoud Pascallovic

Groep C:
Simon Magikan
Schaakliefhebber Go Ahead Kampen
Marinos Unregistere

Groep D:
PES5 FC Zwolle Ole
De Groene Scout Satyr
Susa SuikerBrood
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Lente EL:

Groep 1:
Kielse Rat Hummeltje
Mario vrij

Groep 2:
DeMaster delmaestro
Joost vrij

Groep 3:
zwammy Ait Vedan
prume Sunshine Sannie

Groep 4:
Friesland banshee
Superstars Bernardo

Groep 5:
Mommiej Hankie
erik Miramar

Groep 6:
hipp00 Kralinger
JPA JMD
 

Friesland

Well-known member
Programme Winter Cup:

Zestiende finales, heenwedstrijden:
FC Zwolle Ole - JMD
Magikan - hipp00
Red Power - Sunshine Sannie
Wezeper88 - Mario
Abubakari - Hummeltje
PES5 - prume
Simon - Friesland
fortuna1987 - delmaestro
Max Power - Mommiej
Reinoud - SuikerBrood
Schaakliefhebber - erik
Andre - Unregistere
Go Ahead Kampen - JPA
Susa - Marinos
De Groene Scout - Satyr
Maasveld - SC Heerenveen
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Davis Cup:

Voorronde, dubbels:

Ajax 2 - Vitesse 1-1
fortuna1987 / Kielse Rat - delmaestro / JPA

Excelsior - Team 22 1-1
Kralinger / Simon - Miramar / Superstars

SC Heerenveen - Groesbeek 1-1
SC Heerenveen / SuikerBrood - erik / TopTreffer

Ajax 3 - Roda JC 1-1
DeMaster / Marinos - Joost / Satyr

Team 14 - NAC Breda ?-1?
Handyman / Sunshine Sannie - zwammy / hipp00

VVV - SC Cambuur 0-2
banshee / Maasveld - Bernardo / Friesland

Team 16 - Team 17 1-1
Ait Vedan / Hummeltje - Hankie / JMD
 
Laatst bewerkt:

FC Zwolle Ole

Well-known member
Vrijdag 2 februari:
20:00 Vitesse - FC Groningen 3-1

Zaterdag 3 februari:
18:30 SC Heerenveen - FC Twente 2-1
19:45 PSV - PEC Zwolle 3-0
20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-1

Zondag 4 februari:
12:30 Excelsior - FC Utrecht 1-2
14:30 AZ - Roda JC 3-1
14:30 Sparta Rotterdam - Willem II 2-1
14:30 VVV - Feyenoord 1-2
16:45 Ajax - NAC Breda 4-1
 

Mommiej

Active member
Vrijdag 2 februari:
20:00 Vitesse - FC Groningen 2-0

Zaterdag 3 februari:
18:30 SC Heerenveen - FC Twente 2-0
19:45 PSV - PEC Zwolle 4-0
20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 1-1

Zondag 4 februari:
12:30 Excelsior - FC Utrecht 1-1
14:30 AZ - Roda JC 3-0
14:30 Sparta Rotterdam - Willem II 1-2
14:30 VVV - Feyenoord 1-1
16:45 Ajax - NAC Breda 4-0
 

Andre

Well-known member
Vrijdag 2 februari:
20:00 Vitesse - FC Groningen 2-0

Zaterdag 3 februari:
18:30 SC Heerenveen - FC Twente 1-2
19:45 PSV - PEC Zwolle 2-1
20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-0

Zondag 4 februari:
12:30 Excelsior - FC Utrecht 1-2
14:30 AZ - Roda JC 2-0
14:30 Sparta Rotterdam - Willem II 2-1
14:30 VVV - Feyenoord 1-2
16:45 Ajax - NAC Breda 2-0
 

JMD

Well-known member
Vrijdag 2 februari:
20:00 Vitesse - FC Groningen 1-1

Zaterdag 3 februari:
18:30 SC Heerenveen - FC Twente 2-0
19:45 PSV - PEC Zwolle 2-1
20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 1-1

Zondag 4 februari:
12:30 Excelsior - FC Utrecht 1-1
14:30 AZ - Roda JC 2-0
14:30 Sparta Rotterdam - Willem II 1-1
14:30 VVV - Feyenoord 1-1
16:45 Ajax - NAC Breda 2-0
 
Vrijdag 2 februari:
20:00 Vitesse - FC Groningen 2-1

Zaterdag 3 februari:
18:30 SC Heerenveen - FC Twente 1-0
19:45 PSV - PEC Zwolle 2-0
20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 1-0

Zondag 4 februari:
12:30 Excelsior - FC Utrecht 1-3
14:30 AZ - Roda JC 2-0
14:30 Sparta Rotterdam - Willem II 1-2
14:30 VVV - Feyenoord 0-2
16:45 Ajax - NAC Breda 2-0
 

hipp00

New member
Vrijdag 2 februari:
20:00 Vitesse - FC Groningen 2-1

Zaterdag 3 februari:
18:30 SC Heerenveen - FC Twente 2-1
19:45 PSV - PEC Zwolle 2-1
20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-1

Zondag 4 februari:
12:30 Excelsior - FC Utrecht 1-1
14:30 AZ - Roda JC 3-0
14:30 Sparta Rotterdam - Willem II 1-3
14:30 VVV - Feyenoord 0-1
16:45 Ajax - NAC Breda 2-0
 
Laatst bewerkt:

Ait Vedan

Member
20:00 Vitesse - FC Groningen 2-2

Zaterdag 3 februari:
18:30 SC Heerenveen - FC Twente 1-2
19:45 PSV - PEC Zwolle 2-1
20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 1-2

Zondag 4 februari:
12:30 Excelsior - FC Utrecht 0-2
14:30 AZ - Roda JC 3-0
14:30 Sparta Rotterdam - Willem II 1-1
14:30 VVV - Feyenoord 0-2
16:45 Ajax - NAC Breda 2-0
 

Unregistere

Well-known member
Vrijdag 2 februari:
20:00 Vitesse - FC Groningen 3-1

Zaterdag 3 februari:
18:30 SC Heerenveen - FC Twente 2-1
19:45 PSV - PEC Zwolle 2-1
20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 1-1

Zondag 4 februari:
12:30 Excelsior - FC Utrecht 1-2
14:30 AZ - Roda JC 3-0
14:30 Sparta Rotterdam - Willem II 2-1
14:30 VVV - Feyenoord 1-1
16:45 Ajax - NAC Breda 5-0
 

Hankie

Well-known member
Vrijdag 2 februari:
20:00 Vitesse - FC Groningen 3-1

Zaterdag 3 februari:
18:30 SC Heerenveen - FC Twente 1-1
19:45 PSV - PEC Zwolle 2-1
20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 0-1

Zondag 4 februari:
12:30 Excelsior - FC Utrecht 2-1
14:30 AZ - Roda JC 3-0
14:30 Sparta Rotterdam - Willem II 1-0
14:30 VVV - Feyenoord 1-3
16:45 Ajax - NAC Breda 5-0
 

De Groene Scout

Well-known member
Vrijdag 2 februari:
20:00 Vitesse - FC Groningen 3-1

Zaterdag 3 februari:
18:30 SC Heerenveen - FC Twente 1-2
19:45 PSV - PEC Zwolle 3-1
20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-2

Zondag 4 februari:
12:30 Excelsior - FC Utrecht 1-2
14:30 AZ - Roda JC 3-0
14:30 Sparta Rotterdam - Willem II 1-1
14:30 VVV - Feyenoord 1-3
16:45 Ajax - NAC Breda 3-0
 

Miramar

Well-known member
Programma:

Vrijdag 2 februari:

20:00 Vitesse - FC Groningen 3-1

Zaterdag 3 februari:

18:30 SC Heerenveen - FC Twente. 2-1

19:45 PSV - PEC Zwolle 4-2

20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-1

Zondag 4 februari:

12:30 Excelsior - FC Utrecht. 1-2

14:30 AZ - Roda JC 3-1

14:30 Sparta Rotterdam - Willem II. 1-1

14:30 VVV - Feyenoord. 2-1

16:45 Ajax - NAC Breda. 5-0
 

Mario

Well-known member
Vrijdag 2 februari:
20:00 Vitesse - FC Groningen 2-1

Zaterdag 3 februari:
18:30 SC Heerenveen - FC Twente 2-1
19:45 PSV - PEC Zwolle 2-0
20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 1-1

Zondag 4 februari:
12:30 Excelsior - FC Utrecht 1-3
14:30 AZ - Roda JC 2-0
14:30 Sparta Rotterdam - Willem II 1-1
14:30 VVV - Feyenoord 1-2
16:45 Ajax - NAC Breda 4-0
 

DeMaster

Active member
Programma:

Vrijdag 2 februari:
20:00 Vitesse - FC Groningen 2-1

Zaterdag 3 februari:
18:30 SC Heerenveen - FC Twente 2-1
19:45 PSV - PEC Zwolle 1-0
20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 3-0

Zondag 4 februari:
12:30 Excelsior - FC Utrecht 0-2
14:30 AZ - Roda JC 2-0
14:30 Sparta Rotterdam - Willem II 2-1
14:30 VVV - Feyenoord 0-1
16:45 Ajax - NAC Breda 4-0
 

Kielse Rat

Well-known member
Vrijdag 2 februari:
20:00 Vitesse - FC Groningen 0-0

Zaterdag 3 februari:
18:30 SC Heerenveen - FC Twente 1-0
19:45 PSV - PEC Zwolle 3-0
20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-1

Zondag 4 februari:
12:30 Excelsior - FC Utrecht 0-2
14:30 AZ - Roda JC 2-0
14:30 Sparta Rotterdam - Willem II 1-1
14:30 VVV - Feyenoord 1-1
16:45 Ajax - NAC Breda 5-0
 
Bovenaan