Zoekresultaten

  1. F

    Eredivisie 2021-22

    De speeldagenkalender van 2021-22 is bekend: speeldagenkalender-betaald-voetbal-seizoen-21-22-dd-260121 (knvb.nl) De eredivisie start op 13 augustus en eindigt op 15 mei. Opvallend dit seizoen is dat in het laatste weekend van januari geen Eredivisie wordt gespeeld omdat er die week een...
  2. F

    Europa League 2020-2021

    Loting kwalificatieronde (20 augustus): 1.SP Tre Penne(SMa)-KF Gjilani(Kos) 2.Lincoln Red Imps FC(Gib)-FC Prishtina(Kos) 3.FC Santa Coloma(And)-FK Iskra(Mon) 4.UE Engordany(And)-FK Zeta(Mon) 5.Glentoran FC(NIe)-HB Tórshavn(Fær) 6.St Joseph's FC(Gib)-B36 Tórshavn(Fær) 7.Coleraine...
  3. F

    Voorbereiding 2020-21

    AZ speelde vanmiddag z'n eerste oefenwedstrijd van het seizoen: AZ-RC Genk 0-1 (0-1) 19.Dessers 0-1 pen Bizot (46.Verhulst), Svensson (46.Sugawara), Leeuwin (46.P. Koopmeiners), T. Koopmeiners (46.Ouwejan), Wijndal (46.Goudmijn), Midtsjø (32.Kramer (75.Gullit)), De Wit (46.Oosting), Clasie...
  4. F

    Champions League 2020-2021

    De loting voor de kwalificatierondes is vandaag verricht. 1e ronde (8 augustus) A. Tre Fiori (SMa)-Linfield (NIe) B. kampioen Kosovo- kampioen Andorra 2e ronde (11 augustus) winnaar B-winnaar A Alle wedstrijden worden gespeeld in Nyon in Zwitserland
  5. F

    Speelronde 22

    Programma 7 februari 2000 Heracles Almelo-Fortuna Sittard 8 februari 1830 FC Groningen-Vitesse 1945 PSV-Willem II 1945 sc Heerenveen-VVV Venlo 2045 RKC Waalwijk-PEC Zwolle 9 februari 1215 FC Utrecht-Ajax 1430 AZ-Feyenoord 1430 Sparta Rotterdam-ADO Den Haag 1645 FC Emmen-FC Twente Zondag wordt...
  6. F

    Competitieprogramma 2020-21

    De speeldata voor de Eredivisie 2020/21 zijn bekendgemaakt: https://www.knvb.nl/downloads/sites/bestand/knvb/21385/speeldagenkalender-betaald-voetbal-seizoen-2020/21 Wijzigingen ten opzichte van dit seizoen: -seizoen start 2 weken later (14 augustus 2020 / 2 augustus 2019) -seizoen...
  7. F

    Uitsupporters 2019/20

    RKC-AZ: 268
  8. F

    Europa League 2019-2020

    Vanmiddag is geloot voor de kwalificatieronde van de Europa League: FC Progr?s Niederkorn(Lux)-Cardiff Metropolitan University FC(Wal) SP La Fiorita(SMa)-UE Engordany(And) UE Sant Juli?(And)-Europa FC(Gib) Ballymena United FC(NIe)-NS? Runav?k(F?r) FC Prishtina(Kos)-St Joseph's...
  9. F

    Champions League 2019-2020

    Er is zojuist geloot voor de kwalificatierondes: halve finales (25 juni) A.Feronikeli(Kos)-Lincoln Red Imps FC(Gib) B.SP Tre Penne(SMa)-FC Santa Coloma(And) finale (28 juni) winnaar A-winnaar B Alle wedstrijden worden gespeeld in Kosovo
  10. F

    WK kwalificatie 2022 - Azi?

    In Azi? beginnen ze deze week al aan de kwalificatie voor het WK 2022 met de 1e ronde. heenwedstrijden 6 juni 1100 Mongoli?-Brunei 1330 Macau-Sri Lanka 1330 Laos-Bangladesh 1330 Cambodja-Pakistan 1400 Bhutan-Guam 7 juni 1445 Maleisi?-Oost Timor returns 11 juni 0715 Guam-Bhutan 1200 Sri...
  11. F

    KNVB-beker 2019/20

    Dit zijn de data waarop gespeeld gaat worden: 1e voorronde: za 17-zo 18 aug 2e voorronde: di 24-do 26 sep 1e ronde: di 29-do 31 okt 2e ronde: di 17-do 19 dec 1/8e finales: di 21-do 23 jan kwartfinales: di 11-do 13 feb halve finales: di 3-do 5 maa finale: zo 19 apr De volgende clubs plaatsen...
  12. F

    Virtueel Groundhoppen II

    Dit is het vervolg van http://www.devoetbalkantine.nl/showt...l-Groundhoppen De lijst per 06/01/2021 Europa Nederland Alkmaar, AFAS-stadion, AZ-Roda JC 1-1, 09/04/2017 Almelo, Polman Stadion, Heracles Almelo-AZ 1-2, 14/04/2017 Amsterdam, ArenA, Ajax-Schalke 2-0, 13/04/2017 Amsterdam, De...
  13. F

    KNVB beker 2018/19

    Dit zijn de data waarop gespeeld gaat worden: 1e voorronde: za 18/zo 19 aug 2e voorronde: di 21-do 23 aug 1e ronde: di 25-do 27 sep 2e ronde: di 30 okt-do 1 nov 1/8e finales: di 18-do 20 dec kwartfinales: di 22-do 24 jan halve finales: di 26-do 28 feb finale: zo 5 mei De volgende clubs...
  14. F

    Jupiler League speelronde 10

    Alle wedstrijden op vrijdag om 20.00u: Go Ahead Eagles-Jong Ajax Fortuna Sittard-FC Eindhoven FC Volendam-NEC FC Oss-FC Den Bosch Almere City FC-SC Cambuur FC Dordrecht-De Graafschap Helmond Sport-Telstar Jong AZ-FC Emmen Jong FC Utrecht-MVV Maastricht Jong PSV-RKC Waalwijk De eerste...
  15. F

    Europa League 2017-2018

    Maandag is de loting voor de 1e en 2e voorronde van de EL. Utrecht start in de 2e voorronde en weet vanaf 14.30u meer over wie ze mogen ontvangen in Waalwijk op 13 of 20 juli. Dit zijn de 33 mogelijke tegenstanders van Utrecht. Hiervan zijn slechts 4 clubs (in het rood) al zeker van een plaats...
  16. F

    Speelronde 34

    Alle wedstrijden op zondag om 14.30u. Bij 6 staat er nog iets op het spel. rood: strijd om kampioenschap groen: strijd om play-offs blauw: strijd tegen nacompetitie Feyenoord-Heracles Almelo Willem II-Ajax sc Heerenveen-NEC FC Twente-FC Groningen Vitesse-Roda JC Go Ahead Eagles-Sparta PSV-PEC...
  17. F

    Eredivisie 2017-18

    http://www.knvb.nl/nieuws/betaald-voetbal/eredivisie/22758/aftrap-seizoen-2017-18-op-11-augustus De eredivisie start volgend seizoen 1 week later dan normaal. Pas op 11 augustus en dus niet direct al in het weekend na de returns van de 3e voorondes CL en EL. Dit heeft wel als gevolg dat er...
  18. F

    Voorbereiding 2016/17

    AZ had vandaag z'n eerste training van het nieuwe seizoen. Er staan in de voorbereiding op de Europa League en competitiestart 8 oefenwedstrijden op de agenda: za 2 jul, 16.00u SVW'27-AZ wo 6 jul, 19.00u Polderse Selectie-AZ (in Anna Paulowna) za 9 jul, 13.30u AZ-FC Volendam (in Uitgeest) za 16...
  19. F

    Europa League 2016-2017

    Loting 1e en 2e voorronde: 1e voorronde (30 juni & 7 juli) 1.FC Midtjylland(Den)-FK Sūduva(Lit) 2.FC Infonet Tallinn(Est)-Heart of Midlothian FC(Sch) 3.Stab?k Fotball(Noo)-Connah's Quay FC(Wal) 4.FK Ventspils(Let)-V?kingur(F?r) 5.Linfield FC(NIe)-Cork City FC(Ier) 6.FC Levadia Tallinn(Est)-HB...
  20. F

    Strijd om 3e periodetitel

    Met nog 2 speelrondes te gaan zijn er nog 4 clubs in de race voor de 3e periodetitel: NAC 7-16 (11-5) Eindhoven 7-14 (11-7) Jong PSV 6-13 (11-7) Jong Ajax 6-12 (13-10) De volgende wedstrijden zijn nog van belang: 15 februari FC Eindhoven-FC Oss FC Emmen-NAC Breda Jong Ajax-Go Ahead Eagles...
Bovenaan