TETO 2026: WTA Finale (start: zondag 21:00)

Friesland

Well-known member
Komende zondag begint the WTA Finale. Het toernooi zou oorspronkelijk plaatsvinden in Riad, maar vanwege de instabiele situatie in het Midden-Oosten is het toernooi verplaatst naar Indian Wells. Vorig jaar werd het toernooi gewonnen door @André . Recordhouder is @Satyr met 5 titels, @PES5 en uw spellleider wonnen drie keer en ook @Maasveld wist meer dan eens te winnen. Maasveld leidt in de DVK Race 2026 met een kleine voorsprong op @JMD gevolgd door PES5 en @Magikan .

Wat moet je doen?
Kies een superkopvrouw, kopvrouw en een derde speelster en rangschik de overige 5 speelsters. De overige 5 speelsters tellen niet mee voor de punten, maar alleen voor het bepalen van de winnaar van het toernooi.
Gezien het lage aantal deelnemers wordt aangeraden je voorspelling per PB te versturen.
Opmerking: indien een speelster tijdens de groepsfase uitvalt, krijg je in het vervolg van het toernooi punten voor degene die haar vervangt (indien van toepassing).

Puntentelling:
* Iedere gewonnen set levert in de groepsfase levert 4 punten op, in de halve finale 6 en in de finale 7.
* Iedere verloren set kost een punt
* Setpunten voor de superkopvrouw worden verdriedubbeld en voor de kopvrouw verdubbeld.
* Als de superkopvrouw het toernooi wint krijg je 100 bonuspunten en als de kopvrouw wint 50 punten.
* Als de superkopvrouw de finale verliest krijg je 50 bonuspunten en als de kopvrouw de finale verliest 25 punten.

Een gelijke stand wordt als volgt gebroken:
* hoogste score superkopvrouw
* hoogste score kopvrouw
* hoogste score vierde speelster
* etc.
* als de scores helemaal gelijk zijn, wint de eerdere voorspeller.

Officiële website: https://www.wtatennis.com/wta-finals
 

Friesland

Well-known member
Groepsindeling:

Groep 1
Jelena Rybakina
Coco Gauff
Jessica Pegula
Linda Noskova

Groep 2
Aryna Sabalenka
Mirra Andrejeva
Elina Svitolina
Karolina Muchova

Gewoon "groep 1 / 2" dit jaar, geen gekke namen zoals in voorgaande jaren, dus.
 

JMD

Well-known member
Een gelijke stand wordt als volgt gebroken:
* hoogste score superkopvrouw
* hoogste score kopvrouw
* hoogste score vierde speelster
* etc.
* als de scores helemaal gelijk zijn, wint de eerdere voorspeller.
Moet dit niet de derde speelster zijn? (kan zijn dat dit al eerder besproken is en dat ik de regel vergeten ben, maar het valt op)
 
Bovenaan