Recente inhoud door Johan

  1. J

    Toto Keukenkampioen Divisie Ronde 37

    Vrijdag 7 mei: 20.00 uur: NAC Breda - MVV 3-1 20.00 uur: Jong FC Utrecht - Almere City FC 1-2 20.00 uur: Jong AZ - Excelsior 2-2 20.00 uur: Go Ahead Eagles - N.E.C. 2-1 20.00 uur: Jong Ajax - De Graafschap 1-2 20.00 uur: FC Den Bosch - Telstar 2-2 20.00 uur: Jong PSV - FC Volendam 2-3 20.00 uur...
  2. J

    Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 32 (7 mei)

    Vrijdag 7 mei: 20:00 Sparta Rotterdam - Vitesse 1-2 Zaterdag 8 mei: 16:30 FC Twente - Heracles Almelo 1-2 18:45 SC Heerenveen - FC Utrecht 1-3 20:00 AZ - Fortuna Sittard 3-1 21:00 VVV - RKC Waalwijk 1-2 Zondag 9 mei: 12:15 FC Emmen - FC Groningen 2-1 14:30 Feyenoord - Ajax 1-3 14:30 PEC Zwolle...
  3. J

    Toto Keukenkampioen Divisie Ronde 36

    Vrijdag 30 april: 20.00 uur: TOP Oss - Jong FC Utrecht 2-1 20.00 uur: SC Cambuur - De Graafschap 3-2 20.00 uur: Telstar - Jong PSV 3-2 20.00 uur: Excelsior - FC Dordrecht 3-1 20.00 uur: Roda JC - Jong AZ 3-1 20.00 uur: FC Eindhoven - FC Den Bosch 1-2 20.00 uur: MVV - FC Volendam 2-3 20.00 uur...
  4. J

    Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 31 (30 april)

    Vrijdag 30 april: 20:00 Heracles Almelo - VVV 3-1 Zaterdag 1 mei: 18:45 Fortuna Sittard - FC Twente 2-2 20:00 RKC Waalwijk - AZ 1-3 20:00 Vitesse - PEC Zwolle 3-1 21:00 FC Utrecht - Willem II 3-1 Zondag 2 mei: 12:15 ADO Den Haag - Feyenoord 0-3 14:30 Ajax - FC Emmen 3-0 14:30 FC Groningen -...
  5. J

    Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 30: (23 april)

    Vrijdag 23 april: 20:00 Willem II - RKC Waalwijk 2-1 Zaterdag 24 april: 16:30 SC Heerenveen - PEC Zwolle 3-2 18:45 PSV - FC Groningen 3-1 20:00 Sparta Rotterdam - VVV 3-1 21:00 Ajax - AZ 3-2 Zondag 25 april: 12:15 FC Twente - FC Utrecht 1-3 14:30 ADO Den Haag - Fortuna Sittard 1-3 14:30 FC...
  6. J

    Toto Keukenkampioen Divisie Ronde 35

    Vrijdag 23 april: 21.00 uur: NAC Breda - Excelsior 3-1 21.00 uur: Jong FC Utrecht - Go Ahead Eagles 1-2 21.00 uur: Jong AZ - SC Cambuur 1-3 21.00 uur: De Graafschap - Almere City FC 2-1 21.00 uur: Jong Ajax - N.E.C. 2-1 21.00 uur: FC Den Bosch - Roda JC 2-3 21.00 uur: Jong PSV - TOP Oss 3-2...
  7. J

    Toto Keukenkampioen Divisie Ronde 34

    Vrijdag 16 april: 20.00 uur: Jong FC Utrecht - FC Volendam 1-3 20.00 uur: TOP Oss - MVV 2-1 20.00 uur: SC Cambuur - Helmond Sport 4-1 20.00 uur: FC Dordrecht - FC Den Bosch 1-2 20.00 uur: Telstar - Excelsior 3-2 20.00 uur: Roda JC - NAC Breda 3-2 20.00 uur: FC Eindhoven - Jong Ajax 1-3 20.00...
  8. J

    Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 29: (9 april)

    Vrijdag 9 april: 20:00 Vitesse - ADO Den Haag 3-1 Zaterdag 10 april: 18:45 Heracles Almelo - Willem II 2-1 20:00 AZ - Sparta Rotterdam 3-1 20:00 Fortuna Sittard - FC Emmen 1-2 21:00 PEC Zwolle - FC Twente 2-1 Zondag 11 april: 12:15 FC Utrecht - Feyenoord 2-1 14:30 FC Groningen - SC Heerenveen...
  9. J

    Toto Keukenkampioen Divisie Ronde 31

    Vrijdag 2 april: 20.00 uur: De Graafschap - FC Dordrecht 3-0 20.00 uur: Go Ahead Eagles - Roda JC 2-1 20.00 uur: Jong Ajax - NAC Breda 1-2 20.00 uur: FC Den Bosch - TOP Oss 2-1 20.00 uur: FC Volendam - SC Cambuur 1-3 20.00 uur: Helmond Sport - Jong AZ 3-2 20.00 uur: Telstar - Jong FC Utrecht 3-2...
  10. J

    Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 28: (3 april)

    Zaterdag 3 april: 18:45 VVV - FC Groningen 1-2 20:00 FC Twente - Vitesse 1-2 20:00 Willem II - AZ 1-3 21:00 Sparta Rotterdam - PEC Zwolle 2-1 Zondag 4 april: 12:15 SC Heerenveen - Ajax 1-3 14:30 ADO Den Haag - FC Utrecht 0-2 14:30 PSV - Heracles Almelo 3-0 16:45 FC Emmen - RKC Waalwijk 3-1...
  11. J

    Toto Keukenkampioen Divisie Ronde 29

    Vrijdag 19 maart: 20.00 uur: TOP Oss - N.E.C. 2-1 20.00 uur: De Graafschap - Excelsior 2-1 20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 2-0 20.00 uur: Jong Ajax - MVV 3-1 20.00 uur: SC Cambuur - FC Eindhoven 4-1 20.00 uur: Jong PSV - Jong AZ 2-1 20.00 uur: FC Volendam - NAC Breda 2-1 20.00 uur...
  12. J

    Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 27: (19 maart)

    Vrijdag 19 maart: 20:00 SC Heerenveen - FC Twente 2-1 Zaterdag 20 maart: 16:30 Fortuna Sittard - FC Utrecht 1-2 20:00 Feyenoord - FC Emmen 3-1 21:00 RKC Waalwijk - FC Groningen 1-2 Zondag 21 maart: 12:15 PEC Zwolle - VVV 3-1 14:30 AZ - PSV 2-1 14:30 Vitesse - Willem II 3-1 16:45 Heracles...
  13. J

    Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 25: (5 maart)

    Vrijdag 5 maart: 20:00 FC Emmen - Sparta Rotterdam 3-1 Zaterdag 6 maart: 16:30 Feyenoord - VVV 3-1 18:45 FC Twente - Willem II 2-1 20:00 SC Heerenveen - ADO Den Haag 2-1 21:00 RKC Waalwijk - FC Utrecht 1-2 Zondag 7 maart: 12:15 Ajax - FC Groningen 4-1 14:30 Fortuna Sittard - PSV 1-3 14:30...
  14. J

    Toto Keukenkampioen Divisie ronde 27

    Vrijdag 5 maart: 18.45 uur: Jong FC Utrecht - MVV 2-1 18.45 uur: Helmond Sport - N.E.C. 2-2 21.00 uur: TOP Oss - Go Ahead Eagles 1-2 21.00 uur: SC Cambuur - Telstar Zaterdag 6 maart: 14.00 uur: Almere City FC - Excelsior 2-1 16.30 uur: FC Volendam - Roda JC 3-2 Zondag 7 maart: 20.00 uur: De...
  15. J

    Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 24: (26 februari)

    Vrijdag 26 februari: 20:00 PEC Zwolle - SC Heerenveen 1-2 Zaterdag 27 februari: 16:30 FC Utrecht - FC Emmen 3-1 18:45 ADO Den Haag - RKC Waalwijk 2-2 20:00 Vitesse - VVV 3-1 21:00 Heracles Almelo - FC Twente 2-1 Zondag 28 februari: 12:15 Sparta Rotterdam - Willem II 2-2 14:30 FC Groningen -...
Bovenaan