Recente inhoud door Jacco

  1. J

    Eredivisie ronde 29

    Ondanks het zware programma heb ik er zin in!
  2. J

    PSV KAMPIOENEN !!!11!!!!!11!!!!11

    Gefeliciteerd; kampioen met op elke positie een andere speler
  3. J

    Opmerkelijk voetbalnieuws

    De lul is het enige objectieve criterium. De kleinste lul staat buitenspel.
  4. J

    Amateurvoetbal algemeen

    Echt?
  5. J

    WK 2026

    De meeste van de ploegen die zich vanavond kwalificeerden zittten in een poule waar ze ook wel doorheen komen.
  6. J

    WK 2026

    Mooi dat Italie het uitgerekend met penalties niet haalt. Sorry voor dit oud-zeer. Het waren stuk voor stuk vermakelijke wedstrijden.
  7. J

    WK 2026

    Goede aanval Zweden
  8. J

    Eredivisie ronde 29

    Zijn wel leuke wedstrijden: PSV, AZ Ajax, Feyenoord en NEC hebben niet bij voorbaat gewonnen van Utrecht, Fortuna, Twente, Volendam en Excelsior.
  9. J

    WK 2026

    Van Polen hebben we al 1000 keer gewonnen. Dan zal de 1001e keer ook wel lukken. Zweden heeft wel leuke aanvallers, maar verdedigend laten ze wel wat steken vallen.
  10. J

    Even oefenen

    Waar kreeg Dumfries rood voor? Doorgebroken speler?
  11. J

    WK 2026

    Als Italie een betere tegenstander had gehad stonden ze niet 0-1 voor ;-) Ze horen erbij ja, Italie. Altijd leuk omdat ik dan ook met vakantie ben daar. Maar qua voetballen, achterover leunen, foutje afstraffen, tijdrekken is het best zwaar irritant.
  12. J

    Speelronde 28

    Slotoffensief overleefd, een niet-groots Twente wint
  13. J

    Speelronde 28

    En direct 1-2 Hlynnson. De eerste helft compleet overpowered door Fortuna. Had toen 2-0 of 3-0 moeten staan. Na de rust lijken de krachten van Fortuna op.
  14. J

    Speelronde 28

    1-1; Daan Rots benutte zijn tweede kans in de tweede helft.
  15. J

    Speelronde 28

    Twente weer aan de verliezende hand: 1-0 achter tegen een gehavend Fortuna
Bovenaan