Inderdaad! En wie mag nu de volgende vraag stellen?
gevegt Well-known member 14 feb 2017 #2.501 Unregistere zei: Inderdaad! Klik om te vergroten... En wie mag nu de volgende vraag stellen?
Unregistere Well-known member 15 feb 2017 #2.503 Ik vind dat De Wolf mag, omdat ik eigenlijk zijn vorige vraag had gepikt. Maar gevegt is ook prima.
De Wolf Well-known member 15 feb 2017 #2.506 Een vraag over Dick Tol, had ook international kunnen worden maar door een bepaalde reden niet geworden. Wat was de reden?
Een vraag over Dick Tol, had ook international kunnen worden maar door een bepaalde reden niet geworden. Wat was de reden?
De Wolf Well-known member 15 feb 2017 #2.508 Unregistere zei: Een blessure? Klik om te vergroten... Wel wat meer details graag
De Wolf Well-known member 16 feb 2017 #2.520 de waan zei: Lichte pijntjes? Klik om te vergroten... Ik vrees dat deze blessure wel erg pijn doet. Seizoen is meestal ook over
de waan zei: Lichte pijntjes? Klik om te vergroten... Ik vrees dat deze blessure wel erg pijn doet. Seizoen is meestal ook over