Zo ie het.Dan moeten ze hun vakantie maar eerder plannen.
En anders gaan de mensen weer klagen dat ze in januari/februari bij koud weer naar het stadion moeten op een midweekse avond.
Zo ie het.Dan moeten ze hun vakantie maar eerder plannen.
Dan moeten ze hun vakantie maar eerder plannen.
Waarom zou de hele competitie opgeschort moeten worden? Je kunt in het uiterste geval toch alleen de wedstrijden van De Graafschap en Twente uitstellen de eerste paar weken.Start van de competitie mogelijk uitgesteld voor een paar weken als het aan de Graafschap ligt.
Waarom zou de hele competitie opgeschort moeten worden? Je kunt in het uiterste geval toch alleen de wedstrijden van De Graafschap en Twente uitstellen de eerste paar weken.
Zeker voor de Eerste Divisie maakt dat niet uit, omdat bij een competitie met 19 clubs hetzelfde schema aangehouden kan worden. Voor de Eredivisie is dat natuurlijk anders als het tot een competitie met 19 clubs komt, maar dan kun je toch een ander schema opstellen zonder de wedstrijden die in de eerste paar speelrondes al afgewerkt zijn.
Of een ander vak leren zodat je niet afhankelijk bent van de bouwvakantie. Daar heb je een punt.
Start van de competitie mogelijk uitgesteld voor een paar weken als het aan de Graafschap ligt.
Zijn we ook van het gezeur af dat clubs nog spelers kunnen kwijtraken terwijl de competitie al is begonnen. En dan lekker tot halverwege juni door voetballen, langer licht en af en toe ook wat warmer. Wat zou je nog meer willen![]()
Inderdaad kan dat niet of nauwelijks. Nu staan de laatste play-offs gepland voor 28 mei. Dat zou je hooguit 1 week kunnen uitstellen, aangezien in het weekend van 9-11 juni interlands op het programma staan, en de UEFA ook de Europese deelnemers moet weten in de eerste week van juniVind de UEFA niet goed
Natuurlijk goo i er maar weer drie wedstrijden om 16:45 uur bij.:werder:
Die moet je even uitleggen?Gijs de Jong heeft Utrecht-Ajax afgeschaft en daar een tweede editie van Go Ahead Eagles-Ajax voor in de plaats gedaan.
O ja, vanwege die vreemde uitspraak van hem van een aantal jaar terug. Dat iemand een persoonlijke voorkeur voor een club heeft is natuurlijk geen probleem, maar namens de KNVB zeggen dat je liever een bepaalde club kampioen ziet worden kan natuurlijk niet.Omdat Ajax het altijd moeilijk heeft in Utrecht
En Gijs de Jong wil graag dat AJAX kampioen word
Ik heb het niet 100% gevolgd, alleen ergens gelezen dat hij een aantal jaar geleden zoiets gezegd zou hebben. Of dat echt waar is?Je had nog niet meegekregen dat hij die uitspraken helemaal niet gedaan heeft?