Announcement

Collapse
No announcement yet.

SatÚkroketten Lekker & Gezond Hoofdklasse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    SatÚkroketten Lekker & Gezond Hoofdklasse

    http://schedules.footballguys.com/index.php?teams=6
    Last edited by Abubakari; 08-11-2016, 03:26.

    #2
    HOOFDKLASSE ronde 23-34

    1. VVA (Magikan) 11-31 72-54
    2. SC Irene (Maasveld) 11-25 72-61
    3. Delfstrahuizen (Satyr) 11-13 62-66
    4. Buh Kwiek (PES5) 11-10 66-74
    5. Read Swart (SC Heerenveen) 11-9 52-57
    6. Sporting Andijk (Marinos) 11-5 62-79



    http://schedules.footballguys.com/index.php?teams=6
    Last edited by Abubakari; 08-11-2016, 03:28.

    Comment


      #3
      [B]Na ronde 12:

      1. SKRC (Nik) 12-24 80-68
      2. WHC (Wezeper88) 12-19 81-66
      3. Go Ahead Kampen 12-17 80-71
      -------------------------------------------
      4. SV Hillegom (JMD) 12-17 78-79*
      5. vv Hattem (FC Zwolle ole) 12-16 70-79
      6. OWIOS (Prume) 12-15 71-74
      7. VSV (Mommiej) 12-14 74-85
      8. Xerxes (Reinoud) 12-12 78-89
      Last edited by Abubakari; 08-11-2016, 03:28.

      Comment


        #4
        Na ronde 24:

        EINDstand:

        1 VDZ Susa 12-21 84-72
        2 VSV Mommiej 12-19 78-72
        3 DCV Krimpen Hankie 12-19 69-69
        ---------------------------------------------------
        4 IVV Landsmeer Pascallovic 12-18 81-76*
        5 SVZ Andre 12-17 75-76
        6 KVV Losser de Groene Scout 12-17 73-69
        7 vv Hattem FC Zwolle Ole 12-17 72-71
        8 Owios prume 12-16 71-67
        9 Xerxes Reinoud 12-14 74-83
        10 Leonidas Mario 12-9 67-81 [/B]
        Last edited by Abubakari; 08-11-2016, 03:29.

        Comment


          #5
          Na ronde 12 promoveren de nummers 1 t/m 3

          1. DCV Krimpen (Hankie) 12-22 74-69
          2. VVA (Magikan) 12-21 94-70
          3. Sittardia (fortuna 1987) 11-21 85-83
          ----------------------------------------
          4. Leonidas (Mario) 12-20 80-76
          6. Go Ahead Kampen 12-17 73-71
          5. MKV'29 (Bernardo) 12-13 72-80
          7. SVZ (Andre) 12-13 66-76
          8. AVV Swift (Jef400) 12-9 75-91
          Last edited by Abubakari; 08-11-2016, 03:29.

          Comment


            #6
            1. KVV Losser (de Groene Scout) 12-27 99-66
            2. MKV'29 (Bernardo) 12-25 91-78
            3. SVZ (Andre) 11-22 93-74
            --------------------------
            4. Go Ahead Kampen 12-22 92-84
            5. Leonidas (Mario) 12-16 73-72
            6. SV Hillegom (JMD) 12-13 78-106
            7. AVV Swift (Jef400) 12-8 58-85
            8. Sporting Andijk (Marinos) 12-4 71-97
            Last edited by Abubakari; 27-02-2017, 03:04.

            Comment


              #7
              1. DVC Krimpen/Hankie 10-24 74-57
              2. Sporting Andijk/Marinos 10-17 60-56
              3. Go Ahead Kampen 10-15 69-66
              --------------------------------------
              4. AVV Swift/Jef400 10-14 70-69
              5. SV Hillegom/JMD 10-12 57-63
              6. Delfstrahuizen/Satyr 10-10 60-66
              7. EBOK/zwammy 10-10 53-59
              8. Leonidas/Mario 10-9 57-70
              Last edited by Abubakari; 28-05-2017, 01:09.

              Comment


                #8
                Hoofdklasse
                1 VVA Magikan 12 - 26 96 - 62 Gepromoveerd
                2 Delfstrahuizen Satyr 12 - 18 85 - 73 Gepromoveerd
                3 Leonidas Mario 12 - 16 73 - 76 Gepromoveerd
                4 SV Hillegom JMD 12 - 15 71 - 82
                5 EBOK zwammy 12 - 13 65 - 75
                6 ASWH Unregistere 12 - 11 66 - 88
                Last edited by Abubakari; 20-11-2017, 02:57.

                Comment


                  #9
                  Mooie ploegen in deze afdeling. Alleen EBOK heb ik nog nooit van gehoord. Waar speelt die club??

                  Comment


                    #10
                    Hoofdklasse
                    1 SV Hillegom JMD 12 - 27 83 - 67
                    2 SC Feyenoord Hankie 12 - 22 78 - 68
                    3 ASWH Unregistere 12 - 20 83 - 87
                    -------------------------------------------------------------------------
                    4 GUDOK zwammy 12 - 19 77 - 75
                    5 VC Trynwalden Suikerbrood 12 - 10 63 - 76
                    6 Wanne Eickel Banshee 12 - 6 64 - 75
                    Last edited by Abubakari; 19-02-2018, 02:45.

                    Comment


                      #11
                      1 SC Cambuur Beloften Bernardo 10 - 24 78 - 61 Promoveert
                      2 VV de Schutters zwammy 10 - 21 71 - 57 Promoveert
                      3 Leonidas Mario 10 - 15 58 - 64 Promoveert
                      4 VC Trynwalden Suikerbrood 10 - 11 58 - 57
                      5 Wanne Eickel Banshee 10 - 10 50 - 62
                      6 Beerschot Wilrijk Kielse Rat 10 - 7 50 - 64
                      Last edited by Abubakari; 05-03-2019, 20:48.

                      Comment


                        #12
                        1 HSC'21 De Groene Scout 12 - 29 78 - 64 P
                        2 Beerschot Wilrijk Kielse Rat 12 - 21 66 - 57 P
                        3 RVVH Schaakliefhebber 12 - 19 84 - 93 P
                        4 sv Hillegom JMD 12 - 16 75 - 68
                        5 SVZ Andre 12 - 16 68 - 73
                        6 Wanne Eickel Banshee 12 - 10 61 - 74
                        7 VC Trynwalden Suikerbrood 12 - 9 63 - 65
                        8 SC Feyenoord Hankie 12 - 8 61 - 65
                        De eerste 3 teams promoveren.
                        Last edited by Abubakari; 05-03-2019, 20:45.

                        Comment


                          #13
                          1 SVZ Andre 12 - 21 3 73 - 67 P
                          2 Berkum Mommiej 12 - 18 3 71 - 66
                          3 Xerxes Reinoud 12 - 18 3 65 - 63 P
                          4 VC Trynwalden Suikerbrood 12 - 18 0 64 - 59 P
                          5 SC Feyenoord Hankie 12 - 17 2 68 - 65
                          6 vv de Schutters zwammy 12 - 16 1 58 - 76
                          7 sv Hillegom JMD 12 - 15 3 56 - 56
                          8 Sporting Andijk Marinos 12 - 12 3 56 - 59
                          Last edited by Abubakari; 05-03-2019, 20:44.

                          Comment


                            #14
                            Leuk, XerxesDZB in de hoofdklasse. Mooie opmars voor de Zebra's!

                            Comment


                              #15
                              Hoho, zwammy speelt met V.V. de Schutters. Kijk, de schrik zit er al weer in voor de special two

                              Comment

                              Working...
                              X