Announcement

Collapse
No announcement yet.

Toto Keukenkampioen Divisie 2019-2020 Ronde 15 15 November

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Toto Keukenkampioen Divisie 2019-2020 Ronde 15 15 November

    Vrijdag 15 november:
    20.00 uur: FC Eindhoven - MVV
    20.00 uur: FC Dordrecht - Roda JC
    20.00 uur: TOP Oss - FC Volendam

    Zondag 17 november:
    12.15 uur: Telstar - Go Ahead Eagles
    14.30 uur: FC Den Bosch - Excelsior
    16.45 uur: SC Cambuur - Almere City FC

    Maandag 25 november:
    20.00 uur: Jong AZ - De Graafschap
    20.00 uur: N.E.C. - Jong FC Utrecht
    20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda
    20.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport

    #2
    Vrijdag 15 november:
    20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 2-0
    20.00 uur: FC Dordrecht - Roda JC 1-2
    20.00 uur: TOP Oss - FC Volendam 0-2

    Zondag 17 november:
    12.15 uur: Telstar - Go Ahead Eagles 2-1
    14.30 uur: FC Den Bosch - Excelsior 0-2
    16.45 uur: SC Cambuur - Almere City FC 2-0

    Maandag 25 november:
    20.00 uur: Jong AZ - De Graafschap 1-3
    20.00 uur: N.E.C. - Jong FC Utrecht 2-1
    20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda 1-2
    20.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport 3-0

    Comment


      #3
      Vrijdag 15 november:

      20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 3-2

      20.00 uur: FC Dordrecht - Roda JC 1-2

      20.00 uur: TOP Oss - FC Volendam 1-1

      Zondag 17 november:

      12.15 uur: Telstar - Go Ahead Eagles 1-1

      14.30 uur: FC Den Bosch - Excelsior 1-2

      16.45 uur: SC Cambuur - Almere City FC 3-1

      Maandag 25 november:

      20.00 uur: Jong AZ - De Graafschap 1-2

      20.00 uur: N.E.C. - Jong FC Utrecht 2-1

      20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda 2-2

      20.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport 4-1

      Comment


        #4
        Vrijdag 15 november:
        20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 2-1
        20.00 uur: FC Dordrecht - Roda JC 1-3
        20.00 uur: TOP Oss - FC Volendam 0-0

        Zondag 17 november:
        12.15 uur: Telstar - Go Ahead Eagles 1-1
        14.30 uur: FC Den Bosch - Excelsior 1-0
        16.45 uur: SC Cambuur - Almere City FC 3-1

        Maandag 25 november:
        20.00 uur: Jong AZ - De Graafschap 1-2
        20.00 uur: N.E.C. - Jong FC Utrecht 2-1
        20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda 1-0
        20.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport 3-0

        Comment


          #5
          Vrijdag 15 november:
          20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 2-1
          20.00 uur: FC Dordrecht - Roda JC 0-2
          20.00 uur: TOP Oss - FC Volendam 2-1

          Zondag 17 november:
          12.15 uur: Telstar - Go Ahead Eagles 1-2
          14.30 uur: FC Den Bosch - Excelsior 1-2
          16.45 uur: SC Cambuur - Almere City FC 3-1

          Maandag 25 november:
          20.00 uur: Jong AZ - De Graafschap 1-3
          20.00 uur: N.E.C. - Jong FC Utrecht 3-1
          20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda 1-2
          20.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport 2-0

          Comment


            #6
            Vrijdag 15 november:
            20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 3-0
            20.00 uur: FC Dordrecht - Roda JC 2-2
            20.00 uur: TOP Oss - FC Volendam 1-1

            Zondag 17 november:
            12.15 uur: Telstar - Go Ahead Eagles 2-1
            14.30 uur: FC Den Bosch - Excelsior 2-2
            16.45 uur: SC Cambuur - Almere City FC 2-1

            Maandag 25 november:
            20.00 uur: Jong AZ - De Graafschap 1-2
            20.00 uur: N.E.C. - Jong FC Utrecht 2-1
            20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda 1-2
            20.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport 5-0

            Comment


              #7
              Vrijdag 15 november:
              20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 3-2
              20.00 uur: FC Dordrecht - Roda JC 1-2
              20.00 uur: TOP Oss - FC Volendam 1-3

              Zondag 17 november:
              12.15 uur: Telstar - Go Ahead Eagles 3-2
              14.30 uur: FC Den Bosch - Excelsior 1-2
              16.45 uur: SC Cambuur - Almere City FC 3-1

              Maandag 25 november:
              20.00 uur: Jong AZ - De Graafschap 1-2
              20.00 uur: N.E.C. - Jong FC Utrecht 2-0
              20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda 1-2
              20.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport 4-1

              Comment


                #8
                Vrijdag 15 november:
                20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 3-1
                20.00 uur: FC Dordrecht - Roda JC 1-2
                20.00 uur: TOP Oss - FC Volendam 2-2

                Zondag 17 november:
                12.15 uur: Telstar - Go Ahead Eagles 0-2
                14.30 uur: FC Den Bosch - Excelsior 1-1
                16.45 uur: SC Cambuur - Almere City FC 3-2

                Maandag 25 november:
                20.00 uur: Jong AZ - De Graafschap 1-2
                20.00 uur: NEC - Jong FC Utrecht 2-1
                20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda 1-1
                20.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport 4-0
                Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

                Comment


                  #9
                  Vrijdag 15 november:
                  20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 4-1
                  20.00 uur: FC Dordrecht - Roda JC 1-3
                  20.00 uur: TOP Oss - FC Volendam 1-2

                  Zondag 17 november:
                  12.15 uur: Telstar - Go Ahead Eagles 1-3
                  14.30 uur: FC Den Bosch - Excelsior 1-3
                  16.45 uur: SC Cambuur - Almere City FC 3-1

                  Maandag 25 november:
                  20.00 uur: Jong AZ - De Graafschap 1-2
                  20.00 uur: N.E.C. - Jong FC Utrecht 2-1
                  20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda 0-2
                  20.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport 5-0

                  Comment


                    #10
                    Vrijdag 15 november:
                    20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 1-2
                    20.00 uur: FC Dordrecht - Roda JC 0-2
                    20.00 uur: TOP Oss - FC Volendam 2-1

                    Zondag 17 november:
                    12.15 uur: Telstar - Go Ahead Eagles 1-2
                    14.30 uur: FC Den Bosch - Excelsior 1-1
                    16.45 uur: SC Cambuur - Almere City FC 3-1

                    Maandag 25 november:
                    20.00 uur: Jong AZ - De Graafschap 1-2
                    20.00 uur: N.E.C. - Jong FC Utrecht 2-1
                    20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda 1-2
                    20.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport 2-0

                    Comment


                      #11
                      Vrijdag 15 november:
                      20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 0-2
                      20.00 uur: FC Dordrecht - Roda JC 2-2
                      20.00 uur: TOP Oss - FC Volendam 2-1

                      Zondag 17 november:
                      12.15 uur: Telstar - Go Ahead Eagles 1-3
                      14.30 uur: FC Den Bosch - Excelsior 2-0
                      16.45 uur: SC Cambuur - Almere City FC 3-0

                      Maandag 25 november:
                      20.00 uur: Jong AZ - De Graafschap 1-1
                      20.00 uur: N.E.C. - Jong FC Utrecht 3-1
                      20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda 1-2
                      20.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport 3-0
                      "May every person that laughs at your sophomoric effort be a reminder of your eternal mediocrity. And pierce your heart like a knife."

                      Comment


                        #12
                        Vrijdag 15 november:
                        20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 2-0
                        20.00 uur: FC Dordrecht - Roda JC 0-2
                        20.00 uur: TOP Oss - FC Volendam 1-1

                        Zondag 17 november:
                        12.15 uur: Telstar - Go Ahead Eagles 1-2
                        14.30 uur: FC Den Bosch - Excelsior 1-2
                        16.45 uur: SC Cambuur - Almere City FC 3-1

                        Maandag 25 november:
                        20.00 uur: Jong AZ - De Graafschap 0-2
                        20.00 uur: N.E.C. - Jong FC Utrecht 2-0
                        20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda 1-2
                        20.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport 3-1

                        Comment


                          #13
                          Vrijdag 15 november:
                          20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 2-1
                          20.00 uur: FC Dordrecht - Roda JC 1-2
                          20.00 uur: TOP Oss - FC Volendam 2-1

                          Zondag 17 november:
                          12.15 uur: Telstar - Go Ahead Eagles 1-0
                          14.30 uur: FC Den Bosch - Excelsior 2-2
                          16.45 uur: SC Cambuur - Almere City FC 3-1

                          Maandag 25 november:
                          20.00 uur: Jong AZ - De Graafschap 1-2
                          20.00 uur: N.E.C. - Jong FC Utrecht 3-2
                          20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda 2-2
                          20.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport 6-0

                          Comment


                            #14
                            Vrijdag 15 november:
                            20.00 uur: FC Eindhoven - MVV 2-1
                            20.00 uur: FC Dordrecht - Roda JC 1-2
                            20.00 uur: TOP Oss - FC Volendam 1-1

                            Zondag 17 november:
                            12.15 uur: Telstar - Go Ahead Eagles 1-2
                            14.30 uur: FC Den Bosch - Excelsior 1-2
                            16.45 uur: SC Cambuur - Almere City FC 3-1

                            Maandag 25 november:
                            20.00 uur: Jong AZ - De Graafschap 1-2
                            20.00 uur: N.E.C. - Jong FC Utrecht 2-1
                            20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda 1-2
                            20.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport 4-0

                            Comment


                              #15
                              Vrijdag 15 november:
                              20.00 uur: FC Eindhoven - MVV
                              20.00 uur: FC Dordrecht - Roda JC
                              20.00 uur: TOP Oss - FC Volendam

                              Zondag 17 november:
                              12.15 uur: Telstar - Go Ahead Eagles 2-1
                              14.30 uur: FC Den Bosch - Excelsior 2-3
                              16.45 uur: SC Cambuur - Almere City FC 3-1

                              Maandag 25 november:
                              20.00 uur: Jong AZ - De Graafschap 2-2
                              20.00 uur: N.E.C. - Jong FC Utrecht 2-2
                              20.00 uur: Jong PSV - NAC Breda 2-1
                              20.00 uur: Jong Ajax - Helmond Sport 4-1

                              Comment

                              Working...
                              X