Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eredivisiekenner 2019/20 - ronde 16 (6 december)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Eredivisiekenner 2019/20 - ronde 16 (6 december)

    Programma:

    Vrijdag 6 december:
    20:00 Ajax - Willem II

    Zaterdag 7 december:
    18:30 ADO Den Haag - FC Twente
    19:45 PSV - Fortuna Sittard
    19:45 VVV - FC Emmen
    20:45 PEC Zwolle - AZ

    Zondag 8 december:
    12:15 Vitesse - Feyenoord
    14:30 FC Groningen - FC Utrecht
    14:30 RKC Waalwijk - SC Heerenveen
    16:45 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo

    Veel succes!
    Last edited by Friesland; 03-12-2019, 11:26.

    #2
    Programma ligacompetities, speelronde 15:

    Eredivisie:
    prume TopTreffer
    Red Power PES5
    Max Power Go Ahead Kampen
    FC Zwolle Ole Handyman
    Susa Maasveld
    Magikan Schaakliefhebber
    Wezeper88 Reinoud
    De Groene Scout Abubakari


    Eredivisie play-offs:
    zwammy - Hummeltje
    zwammy promoveert bij een gelijkspel

    Eerste Divisie play-offs:
    Kielse Rat - Unregistere
    Kielse Rat promoveert bij een gelijkspel

    Tweede Divisie play-offs:
    DeMaster - Jurgen
    DeMaster handhaaft zich bij een gelijkspel
    Last edited by Friesland; 05-12-2019, 20:47.

    Comment


      #3
      Programma Herfst CL:

      Halve finales, terugwedstrijden:
      Andre - Unregistere
      PES5 - Wezeper88
      Last edited by Friesland; 05-12-2019, 20:45.

      Comment


        #4
        Programma Herfst EL:

        Halve finales, terugwedstrijden:
        Maasveld - prume
        Handyman - Miramar
        Last edited by Friesland; 05-12-2019, 20:44.

        Comment


          #5
          Programma Herfst Cup:

          Kwartfinales:
          zwammy - ossenaar
          Mommiej - Marinos
          Maasveld - Max Power
          SC Heerenveen - TopTreffer
          Last edited by Friesland; 06-12-2019, 20:33.

          Comment


            #6
            Programma Davis Cup:

            Finale, dubbels:

            Feyenoord - PEC Zwolle 1 - 1
            Miramar / Wezeper88 - FC Zwolle Ole / Mommiej
            Last edited by Friesland; 05-12-2019, 20:43.

            Comment


              #7
              Vrijdag 6 december:
              20:00 Ajax - Willem II 4-1

              Zaterdag 7 december:
              18:30 ADO Den Haag - FC Twente 1-2
              19:45 PSV - Fortuna Sittard 3-0
              19:45 VVV - FC Emmen 1-2
              20:45 PEC Zwolle - AZ 0-5

              Zondag 8 december:
              12:15 Vitesse - Feyenoord 3-1
              14:30 FC Groningen - FC Utrecht 2-2
              14:30 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 1-2
              16:45 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 1-3

              Comment


                #8
                Programma:

                Vrijdag 6 december:

                20:00 Ajax - Willem II 3-0

                Zaterdag 7 december:

                18:30 ADO Den Haag - FC Twente 1-1

                19:45 PSV - Fortuna Sittard 4-0

                19:45 VVV - FC Emmen 2-1

                20:45 PEC Zwolle - AZ 1-3

                Zondag 8 december:

                12:15 Vitesse - Feyenoord 1-3

                14:30 FC Groningen - FC Utrecht 1-1

                14:30 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 1-2

                16:45 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 1-2

                Comment


                  #9
                  Vrijdag 6 december:
                  20:00 Ajax - Willem II 6-1

                  Zaterdag 7 december:
                  18:30 ADO Den Haag - FC Twente 1-2
                  19:45 PSV - Fortuna Sittard 2-1
                  19:45 VVV - FC Emmen 1-1
                  20:45 PEC Zwolle - AZ 0-4

                  Zondag 8 december:
                  12:15 Vitesse - Feyenoord 1-1
                  14:30 FC Groningen - FC Utrecht 2-1
                  14:30 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 1-1
                  16:45 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 1-1

                  Comment


                    #10
                    Vrijdag 6 december:
                    20:00 Ajax - Willem II 4-0

                    Zaterdag 7 december:
                    18:30 ADO Den Haag - FC Twente 3-2
                    19:45 PSV - Fortuna Sittard 4-0
                    19:45 VVV - FC Emmen 3-2
                    20:45 PEC Zwolle - AZ 1-2

                    Zondag 8 december:
                    12:15 Vitesse - Feyenoord 2-1
                    14:30 FC Groningen - FC Utrecht 2-1
                    14:30 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 1-3
                    16:45 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 3-1

                    Comment


                      #11
                      Vrijdag 6 december:
                      20:00 Ajax - Willem II 3-0

                      Zaterdag 7 december:
                      18:30 ADO Den Haag - FC Twente 2-0
                      19:45 PSV - Fortuna Sittard 1-1
                      19:45 VVV - FC Emmen 0-2
                      20:45 PEC Zwolle - AZ 0-4

                      Zondag 8 december:
                      12:15 Vitesse - Feyenoord 3-0
                      14:30 FC Groningen - FC Utrecht 1-2
                      14:30 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 3-5
                      16:45 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 1-3



                      Comment


                        #12
                        Vrijdag 6 december:
                        20:00 Ajax - Willem II 5-1

                        Zaterdag 7 december:
                        18:30 ADO Den Haag - FC Twente 1-2
                        19:45 PSV - Fortuna Sittard 3-1
                        19:45 VVV - FC Emmen 2-1
                        20:45 PEC Zwolle - AZ 1-2

                        Zondag 8 december:
                        12:15 Vitesse - Feyenoord 2-2
                        14:30 FC Groningen - FC Utrecht 2-1
                        14:30 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 0-2
                        16:45 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 1-2

                        Comment


                          #13

                          Vrijdag 6 december:
                          20:00 Ajax - Willem II 3-0

                          Zaterdag 7 december:
                          18:30 ADO Den Haag - FC Twente 1-2
                          19:45 PSV - Fortuna Sittard 3-0
                          19:45 VVV - FC Emmen 1-1
                          20:45 PEC Zwolle - AZ 1-2

                          Zondag 8 december:
                          12:15 Vitesse - Feyenoord 2-1
                          14:30 FC Groningen - FC Utrecht 1-1
                          14:30 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 1-2
                          16:45 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 1-1
                          -
                          Waar Gods vrede sterft, daar tekenen zich de horens. Zijn hoeven trappen genade diep in de grond, tot de kerk vergaan is.
                          En God huilt vroom alleen
                          -

                          Comment


                            #14
                            Vrijdag 6 december:
                            20:00 Ajax - Willem II 3-0

                            Zaterdag 7 december:
                            18:30 ADO Den Haag - FC Twente 1-2
                            19:45 PSV - Fortuna Sittard 2-0
                            19:45 VVV - FC Emmen 1-1
                            20:45 PEC Zwolle - AZ 0-2

                            Zondag 8 december:
                            12:15 Vitesse - Feyenoord 2-2
                            14:30 FC Groningen - FC Utrecht 2-1
                            14:30 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 1-3
                            16:45 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 1-2
                            Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

                            Comment


                              #15
                              Vrijdag 6 december:
                              20:00 Ajax - Willem II 2-0

                              Zaterdag 7 december:
                              18:30 ADO Den Haag - FC Twente 1-1
                              19:45 PSV - Fortuna Sittard 2-1
                              19:45 VVV - FC Emmen 2-1
                              20:45 PEC Zwolle - AZ 0-1

                              Zondag 8 december:
                              12:15 Vitesse - Feyenoord 1-1
                              14:30 FC Groningen - FC Utrecht 2-1
                              14:30 RKC Waalwijk - SC Heerenveen 0-2
                              16:45 Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 1-3



                              Comment

                              Working...
                              X