Mededeling

Collapse
No announcement yet.

Eredivisiekenner 2019/20 - ronde 15 (29 november)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Show
Clear All
new posts

    Eredivisiekenner 2019/20 - ronde 15 (29 november)

    Programma:

    Vrijdag 29 november:
    20:00 SC Heerenveen - Vitesse

    Zaterdag 30 november:
    18:30 Willem II - Sparta Rotterdam
    19:45 Fortuna Sittard - FC Groningen
    20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag

    Zondag 1 december:
    12:15 FC Twente - Ajax
    14:30 FC Utrecht - RKC Waalwijk
    16:45 AZ - VVV
    16:45 Feyenoord - PEC Zwolle
    20:00 FC Emmen - PSV

    Veel succes!

    #2
    Programma ligacompetities, speelronde 14:

    Eredivisie:
    prume Abubakari
    Red Power TopTreffer
    Max Power PES5
    FC Zwolle Ole Go Ahead Kampen
    Susa Handyman
    Magikan Maasveld
    Wezeper88 Schaakliefhebber
    De Groene Scout Reinoud


    Eredivisie play-offs, halve finales:
    Sunshine Sannie - Hummeltje
    zwammy - Friesland
    Sunshine Sannie en zwammy gaan door bij een gelijkspel.

    Tweede Divisie:

    kampioensgroep:
    Joost Satyr
    Andre Bernardo
    Marinos Kielse Rat

    play-offsgroep:
    DeMaster Bonehead
    ossenaar SanMark.
    Peperbusje Unregistere

    degradatiegroep:
    Hankie JMD
    SuikerBrood erik
    willy Jurgen
    Last edited by Friesland; 1 Week Geleden.

    Comment


      #3
      Programma Hersft CL:

      Halve finales, heenwedstrijden:
      Unregistere - Andre
      Wezeper88 - PES5
      Last edited by Friesland; 1 Week Geleden.

      Comment


        #4
        Programma Herfst EL:

        Halve finales, heenwedstrijden:
        prume - Maasveld
        Miramar - Handyman
        Last edited by Friesland; 1 Week Geleden.

        Comment


          #5
          Programma Herfst Cup:

          Achtste finales:
          Marinos - Hankie
          Joost - Mommiej
          Miramar - TopTreffer
          Wezeper88 - Max Power
          Red Power - zwammy
          ossenaar - Abubakari
          PES5 - Maasveld
          Ait Vedan - SC Heerenveen
          Last edited by Friesland; 1 Week Geleden.

          Comment


            #6
            Programma Davis Cup:

            Finale, wedstrijden 1 en 2:

            Feyenoord - PEC Zwolle
            Miramar - FC Zwolle Ole
            Wezeper88 - Mommiej
            Last edited by Friesland; 1 Week Geleden.

            Comment


              #7
              Vrijdag 29 november:
              20:00 SC Heerenveen - Vitesse 2-1

              Zaterdag 30 november:
              18:30 Willem II - Sparta Rotterdam 2-0
              19:45 Fortuna Sittard - FC Groningen 1-1
              20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 3-0

              Zondag 1 december:
              12:15 FC Twente - Ajax 1-3
              14:30 FC Utrecht - RKC Waalwijk 3-0
              16:45 AZ - VVV 4-0
              16:45 Feyenoord - PEC Zwolle 3-0
              20:00 FC Emmen - PSV 1-2

              Comment


                #8
                Programma:

                Vrijdag 29 november:

                20:00 SC Heerenveen - Vitesse 2-1

                Zaterdag 30 november:

                18:30 Willem II - Sparta Rotterdam 2-1

                19:45 Fortuna Sittard - FC Groningen 1-1

                20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-1

                Zondag 1 december:

                12:15 FC Twente - Ajax 1-3

                14:30 FC Utrecht - RKC Waalwijk 4-0

                16:45 AZ - VVV 3-0

                16:45 Feyenoord - PEC Zwolle 3-0

                20:00 FC Emmen - PSV 1-3

                Comment


                  #9
                  Vrijdag 29 november:
                  20:00 SC Heerenveen - Vitesse 1-1

                  Zaterdag 30 november:
                  18:30 Willem II - Sparta Rotterdam 1-1
                  19:45 Fortuna Sittard - FC Groningen 1-1
                  20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-1

                  Zondag 1 december:
                  12:15 FC Twente - Ajax 1-4
                  14:30 FC Utrecht - RKC Waalwijk 2-0
                  16:45 AZ - VVV 4-0
                  16:45 Feyenoord - PEC Zwolle 2-1
                  20:00 FC Emmen - PSV 1-1

                  Comment


                    #10
                    Vrijdag 29 november:
                    20:00 SC Heerenveen - Vitesse 2-0

                    Zaterdag 30 november:
                    18:30 Willem II - Sparta Rotterdam 3-1
                    19:45 Fortuna Sittard - FC Groningen 0-1
                    20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-0

                    Zondag 1 december:
                    12:15 FC Twente - Ajax 0-2
                    14:30 FC Utrecht - RKC Waalwijk 3-1
                    16:45 AZ - VVV 3-0
                    16:45 Feyenoord - PEC Zwolle 2-0
                    20:00 FC Emmen - PSV 1-2

                    Comment


                      #11
                      Vrijdag 29 november:
                      20:00 SC Heerenveen - Vitesse 1-2

                      Zaterdag 30 november:
                      18:30 Willem II - Sparta Rotterdam 3-2
                      19:45 Fortuna Sittard - FC Groningen 1-2
                      20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-1

                      Zondag 1 december:
                      12:15 FC Twente - Ajax 1-3
                      14:30 FC Utrecht - RKC Waalwijk 3-0
                      16:45 AZ - VVV 4-0
                      16:45 Feyenoord - PEC Zwolle 2-0
                      20:00 FC Emmen - PSV 1-3

                      Comment


                        #12
                        Vrijdag 29 november:
                        20:00 SC Heerenveen - Vitesse 2-2

                        Zaterdag 30 november:
                        18:30 Willem II - Sparta Rotterdam 1-1
                        19:45 Fortuna Sittard - FC Groningen 1-4
                        20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 0-2

                        Zondag 1 december:
                        12:15 FC Twente - Ajax 1-1
                        14:30 FC Utrecht - RKC Waalwijk 1-1
                        16:45 AZ - VVV 1-0
                        16:45 Feyenoord - PEC Zwolle 1-2
                        20:00 FC Emmen - PSV 0-3

                        Comment


                          #13
                          Vrijdag 29 november:
                          20:00 SC Heerenveen - Vitesse 2-1

                          Zaterdag 30 november:
                          18:30 Willem II - Sparta Rotterdam 2-1
                          19:45 Fortuna Sittard - FC Groningen 1-2
                          20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-0

                          Zondag 1 december:
                          12:15 FC Twente - Ajax 1-3
                          14:30 FC Utrecht - RKC Waalwijk 3-1
                          16:45 AZ - VVV 2-0
                          16:45 Feyenoord - PEC Zwolle 2-1
                          20:00 FC Emmen - PSV 1-2
                          Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

                          Comment


                            #14
                            Vrijdag 29 november:
                            20:00 SC Heerenveen - Vitesse 1-2

                            Zaterdag 30 november:
                            18:30 Willem II - Sparta Rotterdam 2-0
                            19:45 Fortuna Sittard - FC Groningen 0-2
                            20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-0

                            Zondag 1 december:
                            12:15 FC Twente - Ajax 1-3
                            14:30 FC Utrecht - RKC Waalwijk 2-0
                            16:45 AZ - VVV 3-0
                            16:45 Feyenoord - PEC Zwolle 2-0
                            20:00 FC Emmen - PSV 1-4
                            Winnaar Herfst Davis Cup 2015 (Team Kampen) / Winnaar Lente Europa League 2017 / Winnaar Lente Cup 2017

                            Comment


                              #15
                              Vrijdag 29 november:
                              20:00 SC Heerenveen - Vitesse 2-1

                              Zaterdag 30 november:
                              18:30 Willem II - Sparta Rotterdam 1-2
                              19:45 Fortuna Sittard - FC Groningen 1-3
                              20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-1

                              Zondag 1 december:
                              12:15 FC Twente - Ajax 2-3
                              14:30 FC Utrecht - RKC Waalwijk 3-2
                              16:45 AZ - VVV 3-1
                              16:45 Feyenoord - PEC Zwolle 2-1
                              20:00 FC Emmen - PSV 1-3
                              Last edited by Peperbusje; 1 Week Geleden.

                              Comment

                              Working...
                              X