Mededeling

Collapse
No announcement yet.

Eredivisiekenner 2019/20 - ronde 14 (23 november)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Show
Clear All
new posts

    Eredivisiekenner 2019/20 - ronde 14 (23 november)

    Programma:

    Zaterdag 23 november:
    18:30 FC Utrecht - AZ
    19:45 Ajax - Heracles Almelo
    19:45 PEC Zwolle - Fortuna Sittard
    20:45 ADO Den Haag - Willem II

    Zondag 24 november:
    12:15 FC Groningen - Feyenoord
    14:30 PSV - SC Heerenveen
    14:30 RKC Waalwijk - FC Emmen
    16:45 Sparta Rotterdam - Vitesse
    16:45 VVV - FC Twente

    Veel succes!

    #2
    Programma ligacompetities, speelronde 13:

    Eredivisie:
    prume Reinoud
    Red Power Abubakari
    Max Power TopTreffer
    FC Zwolle Ole PES5
    Susa Go Ahead Kampen
    Magikan Handyman
    Wezeper88 Maasveld
    De Groene Scout Schaakliefhebber


    Eerste Divisie:
    Miramar Hummeltje
    Friesland Sunshine Sannie
    SC Heerenveen Kralinger
    Mommiej Mario
    zwammy fortuna1987
    Simon Ait Vedan
    Pascallovic Superstars


    Tweede Divisie:

    kampioensgroep:
    Joost Kielse Rat
    Andre Marinos
    Bernardo Satyr

    play-offsgroep:
    DeMaster Unregistere
    ossenaar Peperbusje
    SanMark. Bonehead

    degradatiegroep:
    Hankie Jurgen
    SuikerBrood willy
    erik JMD

    Comment


      #3
      Programma Herfst CL:

      Tweede groepsfase, speelronde 6:

      Groep E:
      PES5 - Superstars
      Abubakari - Unregistere

      Groep F:
      Wezeper88 - Go Ahead Kampen
      Susa - Andre

      Comment


        #4
        Programma Herfst EL:

        Kwartfinales, terugwedstrijden:
        Hummeltje - prume
        TopTreffer - Maasveld
        Reinoud - Miramar
        FC Zwolle Ole - Handyman

        Comment


          #5
          Programma Herfst Cup:

          Zestiende finales:
          FC Zwolle Ole Red Power
          Unregistere Joost
          Sunshine Sannie zwammy
          ossenaar SanMark.
          Andre Maasveld
          erik Hankie
          Abubakari Reinoud
          DeMaster Marinos
          Kielse Rat Mommiej
          Miramar SuikerBrood
          Ait Vedan Bernardo
          JMD Max Power
          TopTreffer Susa
          Schaakliefhebber SC Heerenveen
          Jurgen Wezeper88
          PES5 Peperbusje
          Last edited by Friesland; 2 Weken Geleden.

          Comment


            #6
            Programma Davis Cup:

            Halve finales, wedstrijden 4 en 5:

            Team Kampen - Feyenoord 1 - 2
            prume - Wezeper88
            Go Ahead Kampen - Miramar

            Team Power - PEC Zwolle 1 - 2
            Red Power - Mommiej
            Max Power - FC Zwolle Ole
            Last edited by Friesland; 2 Weken Geleden.

            Comment


              #7
              Zaterdag 23 november:
              18:30 FC Utrecht - AZ 1-3
              19:45 Ajax - Heracles Almelo 2-0
              19:45 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 2-1
              20:45 ADO Den Haag - Willem II 0-2

              Zondag 24 november:
              12:15 FC Groningen - Feyenoord 3-1
              14:30 PSV - SC Heerenveen 2-1
              14:30 RKC Waalwijk - FC Emmen 0-2
              16:45 Sparta Rotterdam - Vitesse 3-1
              16:45 VVV - FC Twente 0-2

              Comment


                #8
                Programma:

                Zaterdag 23 november:

                18:30 FC Utrecht - AZ 2-2

                19:45 Ajax - Heracles Almelo 3-0

                19:45 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 2-1

                20:45 ADO Den Haag - Willem II 1-1

                Zondag 24 november:

                12:15 FC Groningen - Feyenoord 2-1

                14:30 PSV - SC Heerenveen 2-1

                14:30 RKC Waalwijk - FC Emmen 2-1

                16:45 Sparta Rotterdam - Vitesse 2-2

                16:45 VVV - FC Twente 1-2

                Comment


                  #9
                  Zaterdag 23 november:
                  18:30 FC Utrecht - AZ 1-2
                  19:45 Ajax - Heracles Almelo 3-0
                  19:45 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 1-2
                  20:45 ADO Den Haag - Willem II 0-2

                  Zondag 24 november:
                  12:15 FC Groningen - Feyenoord 1-1
                  14:30 PSV - SC Heerenveen 2-1
                  14:30 RKC Waalwijk - FC Emmen 2-2
                  16:45 Sparta Rotterdam - Vitesse 1-1
                  16:45 VVV - FC Twente 0-2

                  Comment


                    #10
                    Zaterdag 23 november:
                    18:30 FC Utrecht - AZ 1-1
                    19:45 Ajax - Heracles Almelo 7-0
                    19:45 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 1-1
                    20:45 ADO Den Haag - Willem II 1-1

                    Zondag 24 november:
                    12:15 FC Groningen - Feyenoord 1-2
                    14:30 PSV - SC Heerenveen 1-3
                    14:30 RKC Waalwijk - FC Emmen 2-1
                    16:45 Sparta Rotterdam - Vitesse 1-1
                    16:45 VVV - FC Twente 1-2

                    Comment


                      #11
                      Zaterdag 23 november:
                      18:30 FC Utrecht - AZ 1-2
                      19:45 Ajax - Heracles Almelo 3-1
                      19:45 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 1-0
                      20:45 ADO Den Haag - Willem II 0-3

                      Zondag 24 november:
                      12:15 FC Groningen - Feyenoord 1-0
                      14:30 PSV - SC Heerenveen 4-1
                      14:30 RKC Waalwijk - FC Emmen 2-1
                      16:45 Sparta Rotterdam - Vitesse 2-2
                      16:45 VVV - FC Twente 0-2
                      Last edited by Kielse Rat; 2 Weken Geleden.

                      Comment


                        #12
                        Zaterdag 23 november:
                        18:30 FC Utrecht - AZ 0-2
                        19:45 Ajax - Heracles Almelo 4-0
                        19:45 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 1-1
                        20:45 ADO Den Haag - Willem II 1-2

                        Zondag 24 november:
                        12:15 FC Groningen - Feyenoord 2-1
                        14:30 PSV - SC Heerenveen 2-1
                        14:30 RKC Waalwijk - FC Emmen 2-3
                        16:45 Sparta Rotterdam - Vitesse 1-1
                        16:45 VVV - FC Twente 1-3
                        Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

                        Comment


                          #13
                          Zaterdag 23 november:
                          18:30 FC Utrecht - AZ 0-0
                          19:45 Ajax - Heracles Almelo 6-0
                          19:45 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 4-2
                          20:45 ADO Den Haag - Willem II 1-2

                          Zondag 24 november:
                          12:15 FC Groningen - Feyenoord 1-2
                          14:30 PSV - SC Heerenveen 1-1
                          14:30 RKC Waalwijk - FC Emmen 1-2
                          16:45 Sparta Rotterdam - Vitesse 2-1
                          16:45 VVV - FC Twente 1-2

                          Comment


                            #14
                            Zaterdag 23 november:
                            18:30 FC Utrecht - AZ 1-2
                            19:45 Ajax - Heracles Almelo 3-0
                            19:45 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 2-1
                            20:45 ADO Den Haag - Willem II 1-3

                            Zondag 24 november:
                            12:15 FC Groningen - Feyenoord 0-2
                            14:30 PSV - SC Heerenveen 3-0
                            14:30 RKC Waalwijk - FC Emmen 1-2
                            16:45 Sparta Rotterdam - Vitesse 0-2
                            16:45 VVV - FC Twente 0-2
                            Winnaar Herfst Davis Cup 2015 (Team Kampen) / Winnaar Lente Europa League 2017 / Winnaar Lente Cup 2017

                            Comment


                              #15
                              Zaterdag 23 november:
                              18:30 FC Utrecht - AZ 2-2
                              19:45 Ajax - Heracles Almelo 4-0
                              19:45 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 3-1
                              20:45 ADO Den Haag - Willem II 3-2

                              Zondag 24 november:
                              12:15 FC Groningen - Feyenoord 1-2
                              14:30 PSV - SC Heerenveen 2-0
                              14:30 RKC Waalwijk - FC Emmen 2-3
                              16:45 Sparta Rotterdam - Vitesse 1-2
                              16:45 VVV - FC Twente 2-1

                              Comment

                              Working...
                              X