Announcement

Collapse
No announcement yet.

Toto Keukenkampioen Divisie 2019-2020 Ronde 14 8 November

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Toto Keukenkampioen Divisie 2019-2020 Ronde 14 8 November

    Vrijdag 8 november:
    20.00 uur: Almere City FC - NAC Breda
    20.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap
    20.00 uur: Jong AZ - MVV
    20.00 uur: FC Volendam - Jong FC Utrecht
    20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven
    20.00 uur: N.E.C. - TOP Oss
    20.00 uur: Jong PSV - Telstar
    20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht
    20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch
    20.00 uur: Roda JC - SC Cambuur

    #2
    Vrijdag 8 november:

    20.00 uur: Almere City FC - NAC Breda 1-2

    20.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap 1-2

    20.00 uur: Jong AZ - MVV 2-1

    20.00 uur: FC Volendam - Jong FC Utrecht 1-1

    20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven 3-1

    20.00 uur: N.E.C. - TOP Oss 2-1

    20.00 uur: Jong PSV - Telstar 3-2

    20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 3-0

    20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch 2-1

    20.00 uur: Roda JC - SC Cambuur 1-1

    Comment


      #3
      Vrijdag 8 november:
      20.00 uur: Almere City FC - NAC Breda 1-1
      20.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap 1-3
      20.00 uur: Jong AZ - MVV 1-1
      20.00 uur: FC Volendam - Jong FC Utrecht 2-1
      20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven 2-0
      20.00 uur: NEC - TOP Oss 3-1
      20.00 uur: Jong PSV - Telstar 2-0
      20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 2-1
      20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch 2-0
      20.00 uur: Roda JC - SC Cambuur 1-1
      Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

      Comment


        #4
        Vrijdag 8 november:
        20.00 uur: Almere City FC - NAC Breda 2-1
        20.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap 0-3
        20.00 uur: Jong AZ - MVV 1-2
        20.00 uur: FC Volendam - Jong FC Utrecht 2-1
        20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven 1-0
        20.00 uur: NEC - TOP Oss 2-0
        20.00 uur: Jong PSV - Telstar 1-3
        20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 3-0
        20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch 2-1
        20.00 uur: Roda JC - SC Cambuur 1-2

        Comment


          #5
          Vrijdag 8 november:
          20.00 uur: Almere City FC - NAC Breda 2-1
          20.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap 1-3
          20.00 uur: Jong AZ - MVV 3-2
          20.00 uur: FC Volendam - Jong FC Utrecht 2-1
          20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven 2-0
          20.00 uur: N.E.C. - TOP Oss 3-1
          20.00 uur: Jong PSV - Telstar 1-2
          20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 3-0
          20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch 2-0
          20.00 uur: Roda JC - SC Cambuur 1-1

          Comment


            #6
            Vrijdag 8 november:
            20.00 uur: Almere City FC - NAC Breda 1-3
            20.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap 1-3
            20.00 uur: Jong AZ - MVV 2-1
            20.00 uur: FC Volendam - Jong FC Utrecht 2-2
            20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven 3-1
            20.00 uur: N.E.C. - TOP Oss 2-1
            20.00 uur: Jong PSV - Telstar 1-2
            20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 5-1
            20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch 5-1
            20.00 uur: Roda JC - SC Cambuur 2-2
            Last edited by SanMark.; 08-11-2019, 00:51.

            Comment


              #7
              Vrijdag 8 november:
              20.00 uur: Almere City FC - NAC Breda 1-2
              20.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap 1-4
              20.00 uur: Jong AZ - MVV 2-1
              20.00 uur: FC Volendam - Jong FC Utrecht 2-2
              20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven 2-1
              20.00 uur: N.E.C. - TOP Oss 3-1
              20.00 uur: Jong PSV - Telstar 1-2
              20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 5-1
              20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch 3-1
              20.00 uur: Roda JC - SC Cambuur 2-2

              Comment


                #8
                Vrijdag 8 november:
                20.00 uur: Almere City FC - NAC Breda 0-1
                20.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap 0-2
                20.00 uur: Jong AZ - MVV 1-1
                20.00 uur: FC Volendam - Jong FC Utrecht 2-1
                20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven 1-0
                20.00 uur: N.E.C. - TOP Oss 3-0
                20.00 uur: Jong PSV - Telstar 0-0
                20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 3-1
                20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch 2-0
                20.00 uur: Roda JC - SC Cambuur 1-2

                Comment


                  #9
                  Vrijdag 8 november:
                  20.00 uur: Almere City FC - NAC Breda 3-2
                  20.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap 0-3
                  20.00 uur: Jong AZ - MVV 2-1
                  20.00 uur: FC Volendam - Jong FC Utrecht 2-1
                  20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven 2-1
                  20.00 uur: N.E.C. - TOP Oss 3-1
                  20.00 uur: Jong PSV - Telstar 1-1
                  20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 3-1
                  20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch 3-1
                  20.00 uur: Roda JC - SC Cambuur 2-2

                  Comment


                    #10
                    Vrijdag 8 november:
                    20.00 uur: Almere City FC - NAC Breda 1-1
                    20.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap 0-2
                    20.00 uur: Jong AZ - MVV 2-1
                    20.00 uur: FC Volendam - Jong FC Utrecht 2-1
                    20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven 2-0
                    20.00 uur: N.E.C. - TOP Oss 3-1
                    20.00 uur: Jong PSV - Telstar 1-1
                    20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 3-1
                    20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch 3-0
                    20.00 uur: Roda JC - SC Cambuur 1-2

                    Comment


                      #11
                      Vrijdag 8 november:
                      20.00 uur: Almere City FC - NAC Breda 0-2
                      20.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap 1-2
                      20.00 uur: Jong AZ - MVV 1-1
                      20.00 uur: FC Volendam - Jong FC Utrecht 2-2
                      20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven 2-1
                      20.00 uur: N.E.C. - TOP Oss 1-0
                      20.00 uur: Jong PSV - Telstar 2-2
                      20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 2-0
                      20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch 2-1
                      20.00 uur: Roda JC - SC Cambuur 1-1

                      Comment


                        #12
                        Vrijdag 8 november:
                        20.00 uur: Almere City FC - NAC Breda 1-2
                        20.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap 0-2
                        20.00 uur: Jong AZ - MVV 1-1
                        20.00 uur: FC Volendam - Jong FC Utrecht 3-1
                        20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven 2-0
                        20.00 uur: N.E.C. - TOP Oss 3-0
                        20.00 uur: Jong PSV - Telstar 1-1
                        20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 2-0
                        20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch 2-1
                        20.00 uur: Roda JC - SC Cambuur 1-1

                        Comment


                          #13
                          Vrijdag 8 november:
                          20.00 uur: Almere City FC - NAC Breda 1-2
                          20.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap 1-2
                          20.00 uur: Jong AZ - MVV 2-0
                          20.00 uur: FC Volendam - Jong FC Utrecht 1-1
                          20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven 2-0
                          20.00 uur: N.E.C. - TOP Oss 3-0
                          20.00 uur: Jong PSV - Telstar 2-1
                          20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 1-0
                          20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch 1-2
                          20.00 uur: Roda JC - SC Cambuur 1-2

                          Comment


                            #14
                            Vrijdag 8 november:
                            20.00 uur: Almere City FC - NAC Breda 1-3
                            20.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap 0-2
                            20.00 uur: Jong AZ - MVV 2-1
                            20.00 uur: FC Volendam - Jong FC Utrecht 2-1
                            20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven 1-2
                            20.00 uur: N.E.C. - TOP Oss 2-0
                            20.00 uur: Jong PSV - Telstar 0-2
                            20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 2-0
                            20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch 3-1
                            20.00 uur: Roda JC - SC Cambuur 1-3

                            Comment


                              #15
                              Vrijdag 8 november:
                              20.00 uur: Almere City FC - NAC Breda 2-2
                              20.00 uur: Helmond Sport - De Graafschap 0-4
                              20.00 uur: Jong AZ - MVV 2-1
                              20.00 uur: FC Volendam - Jong FC Utrecht 0-0
                              20.00 uur: Excelsior - FC Eindhoven 2-0
                              20.00 uur: N.E.C. - TOP Oss 3-1
                              20.00 uur: Jong PSV - Telstar 0-0
                              20.00 uur: Go Ahead Eagles - FC Dordrecht 2-2
                              20.00 uur: Jong Ajax - FC Den Bosch 2-1
                              20.00 uur: Roda JC - SC Cambuur 2-0

                              Comment

                              Working...
                              X