Mededeling

Collapse
No announcement yet.

Eredivisiekenner 2019/20 - ronde 12 (1 november)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Show
Clear All
new posts

    Eredivisiekenner 2019/20 - ronde 12 (1 november)

    Programma:

    Vrijdag 1 november:
    20:00 PEC Zwolle - Ajax

    Zaterdag 2 november:
    18:30 RKC Waalwijk - Heracles Almelo
    19:45 Sparta Rotterdam - PSV
    20:45 AZ - FC Twente

    Zondag 3 november:
    12:15 FC Emmen - Vitesse
    14:30 FC Groningen - Willem II
    14:30 FC Utrecht - Fortuna Sittard
    14:30 VVV - Feyenoord
    16:45 ADO Den Haag - SC Heerenveen

    Veel succes!

    #2
    Programma ligacompetities, speelronde 11:

    Eredivisie:
    prume Maasveld
    Red Power Schaakliefhebber
    Max Power Reinoud
    FC Zwolle Ole Abubakari
    Susa TopTreffer
    Magikan PES5
    Wezeper88 Go Ahead Kampen
    De Groene Scout Handyman


    Eerste Divisie:
    Miramar Kralinger
    Friesland Mario
    SC Heerenveen fortuna1987
    Mommiej Ait Vedan
    zwammy Superstars
    Simon Pascallovic
    Sunshine Sannie Hummeltje


    Tweede Divisie:

    kampioensgroep:
    Joost Bernardo
    Andre Kielse Rat
    Marinos Satyr

    play-offsgroep:
    DeMaster SanMark.
    ossenaar Unregistere
    Peperbusje Bonehead

    degradatiegroep:
    Hankie erik
    SuikerBrood Jurgen
    willy JMD
    Last edited by Friesland; d-m-y, H:i.

    Comment


      #3
      Programma Herfst CL:

      Tweede groepsfase, speelronde 4:

      Groep E:
      PES5 - Abubakari
      Unregistere - Superstars

      Groep F:
      Wezeper88 - Susa
      Andre - Go Ahead Kampen
      Last edited by Friesland; d-m-y, H:i.

      Comment


        #4
        Programma Herfst EL:

        Achtste finales, terugwedstrijden:

        prume - Bernardo
        Pascallovic - Hummeltje
        Kralinger - Maasveld
        TopTreffer - De Groene Scout
        Miramar - Friesland
        Marinos - Reinoud
        Kielse Rat - Handyman
        Satyr - FC Zwolle Ole
        Last edited by Friesland; d-m-y, H:i.

        Comment


          #5
          Programma Zomer Cup:

          Finale:
          prume - Wezeper88
          Last edited by Friesland; d-m-y, H:i.

          Comment


            #6
            Programma Davis Cup:

            Halve finales, wedstrijden 1 en 2:

            Team Kampen - Feyenoord
            prume - Miramar
            Go Ahead Kampen - Wezeper88

            Team Power - PEC Zwolle
            Red Power - FC Zwolle Ole
            Max Power - Mommiej
            Last edited by Friesland; d-m-y, H:i.

            Comment


              #7
              Programma:

              Vrijdag 1 november:

              20:00 PEC Zwolle - Ajax 1-3

              Zaterdag 2 november:

              18:30 RKC Waalwijk - Heracles Almelo 1-1

              19:45 Sparta Rotterdam - PSV 0-2

              20:45 AZ - FC Twente 3-1

              Zondag 3 november:

              12:15 FC Emmen - Vitesse 2-3

              14:30 FC Groningen - Willem II 2-1

              14:30 FC Utrecht - Fortuna Sittard 3-0

              14:30 VVV - Feyenoord 2-1

              16:45 ADO Den Haag - SC Heerenveen 1-2
              Last edited by Miramar; d-m-y, H:i.

              Comment


                #8
                Vrijdag 1 november:
                20:00 PEC Zwolle - Ajax 0-4

                Zaterdag 2 november:
                18:30 RKC Waalwijk - Heracles Almelo 0-2
                19:45 Sparta Rotterdam - PSV 0-3
                20:45 AZ - FC Twente 2-0

                Zondag 3 november:
                12:15 FC Emmen - Vitesse 0-3
                14:30 FC Groningen - Willem II 2-1
                14:30 FC Utrecht - Fortuna Sittard 3-1
                14:30 VVV - Feyenoord 0-2
                16:45 ADO Den Haag - SC Heerenveen 0-2
                Winnaar Herfst Davis Cup 2015 (Team Kampen) / Winnaar Lente Europa League 2017 / Winnaar Lente Cup 2017

                Comment


                  #9
                  Vrijdag 1 november:
                  20:00 PEC Zwolle - Ajax 0-5

                  Zaterdag 2 november:
                  18:30 RKC Waalwijk - Heracles Almelo 1-3
                  19:45 Sparta Rotterdam - PSV 1-3
                  20:45 AZ - FC Twente 2-0

                  Zondag 3 november:
                  12:15 FC Emmen - Vitesse 2-1
                  14:30 FC Groningen - Willem II 2-1
                  14:30 FC Utrecht - Fortuna Sittard 2-0
                  14:30 VVV - Feyenoord 1-2
                  16:45 ADO Den Haag - SC Heerenveen 3-2

                  Comment


                    #10
                    Vrijdag 1 november:
                    20:00 PEC Zwolle - Ajax 0-3

                    Zaterdag 2 november:
                    18:30 RKC Waalwijk - Heracles Almelo 0-2
                    19:45 Sparta Rotterdam - PSV 1-2
                    20:45 AZ - FC Twente 3-1

                    Zondag 3 november:
                    12:15 FC Emmen - Vitesse 1-3
                    14:30 FC Groningen - Willem II 2-1
                    14:30 FC Utrecht - Fortuna Sittard 3-0
                    14:30 VVV - Feyenoord 1-3
                    16:45 ADO Den Haag - SC Heerenveen 2-1
                    Last edited by Andre; d-m-y, H:i.

                    Comment


                      #11
                      Vrijdag 1 november:
                      20:00 PEC Zwolle - Ajax 1-5

                      Zaterdag 2 november:
                      18:30 RKC Waalwijk - Heracles Almelo 1-2
                      19:45 Sparta Rotterdam - PSV 2-1
                      20:45 AZ - FC Twente 3-0

                      Zondag 3 november:
                      12:15 FC Emmen - Vitesse 0-2
                      14:30 FC Groningen - Willem II 2-1
                      14:30 FC Utrecht - Fortuna Sittard 2-0
                      14:30 VVV - Feyenoord 2-1
                      16:45 ADO Den Haag - SC Heerenveen 1-1

                      Comment


                        #12
                        Vrijdag 1 november:
                        20:00 PEC Zwolle - Ajax 1-2

                        Zaterdag 2 november:
                        18:30 RKC Waalwijk - Heracles Almelo 0-4
                        19:45 Sparta Rotterdam - PSV 1-3
                        20:45 AZ - FC Twente 0-1

                        Zondag 3 november:
                        12:15 FC Emmen - Vitesse 0-0
                        14:30 FC Groningen - Willem II 1-0
                        14:30 FC Utrecht - Fortuna Sittard 0-2
                        14:30 VVV - Feyenoord 0-2
                        16:45 ADO Den Haag - SC Heerenveen 3-3

                        Comment


                          #13
                          Vrijdag 1 november:
                          20:00 PEC Zwolle - Ajax 0-3

                          Zaterdag 2 november:
                          18:30 RKC Waalwijk - Heracles Almelo 0-2
                          19:45 Sparta Rotterdam - PSV 1-2
                          20:45 AZ - FC Twente 3-0

                          Zondag 3 november:
                          12:15 FC Emmen - Vitesse 1-2
                          14:30 FC Groningen - Willem II 2-1
                          14:30 FC Utrecht - Fortuna Sittard 2-0
                          14:30 VVV - Feyenoord 1-2
                          16:45 ADO Den Haag - SC Heerenveen 1-1
                          Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

                          Comment


                            #14
                            Vrijdag 1 november:
                            20:00 PEC Zwolle - Ajax 0-5

                            Zaterdag 2 november:
                            18:30 RKC Waalwijk - Heracles Almelo 1-2
                            19:45 Sparta Rotterdam - PSV 1-1
                            20:45 AZ - FC Twente 3-0

                            Zondag 3 november:
                            12:15 FC Emmen - Vitesse 1-3
                            14:30 FC Groningen - Willem II 2-2
                            14:30 FC Utrecht - Fortuna Sittard 3-0
                            14:30 VVV - Feyenoord 2-1
                            16:45 ADO Den Haag - SC Heerenveen 1-1

                            Comment


                              #15
                              Vrijdag 1 november:
                              20:00 PEC Zwolle - Ajax 1-3

                              Zaterdag 2 november:
                              18:30 RKC Waalwijk - Heracles Almelo 1-2
                              19:45 Sparta Rotterdam - PSV 1-2
                              20:45 AZ - FC Twente 3-0

                              Zondag 3 november:
                              12:15 FC Emmen - Vitesse 1-2
                              14:30 FC Groningen - Willem II 2-2
                              14:30 FC Utrecht - Fortuna Sittard 2-0
                              14:30 VVV - Feyenoord 2-1
                              16:45 ADO Den Haag - SC Heerenveen 1-3

                              Comment

                              Working...
                              X