Mededeling

Collapse
No announcement yet.

Eredivisiekenner 2019/20 - ronde 11 (25 oktober)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Show
Clear All
new posts

    Eredivisiekenner 2019/20 - ronde 11 (25 oktober)

    Programma:

    Vrijdag 25 oktober:
    20:00 FC Twente - FC Emmen

    Zaterdag 26 oktober:
    18:30 Willem II - RKC Waalwijk
    19:45 Fortuna Sittard - VVV
    19:45 Vitesse - ADO Den Haag
    20:45 Heracles Almelo - PEC Zwolle

    Zondag 27 oktober:
    12:15 SC Heerenveen - FC Groningen
    14:30 PSV - AZ
    14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht
    16:45 Ajax - Feyenoord

    Veel succes!

    #2
    Programma ligacompetities, speelronde 10:

    Eredivisie:
    prume Handyman
    Red Power Maasveld
    Max Power Schaakliefhebber
    FC Zwolle Ole Reinoud
    Susa Abubakari
    Magikan TopTreffer
    Wezeper88 PES5
    De Groene Scout Go Ahead Kampen


    Eerste Divisie:
    Miramar Mario
    Friesland fortuna1987
    SC Heerenveen Ait Vedan
    Mommiej Superstars
    zwammy Pascallovic
    Simon Hummeltje
    Kralinger Sunshine Sannie


    Tweede Divisie, tweede fase, speelronde 1:

    kampioensgroep:
    Joost Andre
    Bernardo Marinos
    Kielse Rat Satyr

    play-offsgroep:
    DeMaster ossenaar
    SanMark. Peperbusje
    Unregistere Bonehead

    degradatiegroep:
    Hankie SuikerBrood
    erik willy
    Jurgen JMD
    Last edited by Friesland; d-m-y, H:i.

    Comment


      #3
      Programma Herfst CL:

      Tweede groepsfase, speelronde 3:

      Groep E:
      PES5 - Superstars
      Abubakari - Unregistere

      Groep F:
      Wezeper88 - Go Ahead Kampen
      Susa - Andre
      Last edited by Friesland; d-m-y, H:i.

      Comment


        #4
        Programma Herfst EL:

        Achtste finales, heenwedstrijden:

        Bernardo - prume
        Hummeltje - Pascallovic
        Maasveld - Kralinger
        De Groene Scout - TopTreffer
        Friesland - Miramar
        Reinoud - Marinos
        Handyman - Kielse Rat
        FC Zwolle Ole - Satyr
        Last edited by Friesland; d-m-y, H:i.

        Comment


          #5
          Programma Zomer Cup:

          Halve finales, terugwedstrijden:
          Miramar - prume
          Wezeper88 - Reinoud
          Last edited by Friesland; d-m-y, H:i.

          Comment


            #6
            Programma Davis Cup:

            Kwartfinales, wedstrijden 4 en 5:

            Team Kampen - Team Groesbeek
            prume - TopTreffer
            Go Ahead Kampen - erik

            Team Power - VV 't Herdersmatje
            Red Power - Unregistere
            Max Power - Schaakliefhebber

            PEC Zwolle - Ajax
            FC Zwolle Ole - Reinoud
            Mommiej - Pascallovic

            Feyenoord - Dokkumer Boys
            Miramar - PES5
            Wezeper88 - Abubakari
            Last edited by Friesland; d-m-y, H:i.

            Comment


              #7
              Programma:

              Vrijdag 25 oktober:

              20:00 FC Twente - FC Emmen 3-1

              Zaterdag 26 oktober:

              18:30 Willem II - RKC Waalwijk 3-1

              19:45 Fortuna Sittard - VVV 1-1

              19:45 Vitesse - ADO Den Haag 3-1

              20:45 Heracles Almelo - PEC Zwolle 2-1

              Zondag 27 oktober:

              12:15 SC Heerenveen - FC Groningen 2-1

              14:30 PSV - AZ 3-2

              14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 2-2

              16:45 Ajax - Feyenoord 4-1

              Comment


                #8
                Vrijdag 25 oktober:
                20:00 FC Twente - FC Emmen 2-0

                Zaterdag 26 oktober:
                18:30 Willem II - RKC Waalwijk 2-0
                19:45 Fortuna Sittard - VVV 1-2
                19:45 Vitesse - ADO Den Haag 3-1
                20:45 Heracles Almelo - PEC Zwolle 1-1

                Zondag 27 oktober:
                12:15 SC Heerenveen - FC Groningen 3-0
                14:30 PSV - AZ 1-1
                14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 1-1
                16:45 Ajax - Feyenoord 5-1

                Comment


                  #9
                  Vrijdag 25 oktober:
                  20:00 FC Twente - FC Emmen 3-1

                  Zaterdag 26 oktober:
                  18:30 Willem II - RKC Waalwijk 2-0
                  19:45 Fortuna Sittard - VVV 3-2
                  19:45 Vitesse - ADO Den Haag 3-1
                  20:45 Heracles Almelo - PEC Zwolle 1-1

                  Zondag 27 oktober:
                  12:15 SC Heerenveen - FC Groningen 2-1
                  14:30 PSV - AZ 2-1
                  14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 1-3
                  16:45 Ajax - Feyenoord 4-1

                  Comment


                    #10
                    Vrijdag 25 oktober:
                    20:00 FC Twente - FC Emmen 1-0

                    Zaterdag 26 oktober:
                    18:30 Willem II - RKC Waalwijk 2-0
                    19:45 Fortuna Sittard - VVV 2-0
                    19:45 Vitesse - ADO Den Haag 3-0
                    20:45 Heracles Almelo - PEC Zwolle 2-1

                    Zondag 27 oktober:
                    12:15 SC Heerenveen - FC Groningen 2-0
                    14:30 PSV - AZ 2-0
                    14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 0-2
                    16:45 Ajax - Feyenoord 2-0
                    Winnaar Herfst Davis Cup 2015 (Team Kampen) / Winnaar Lente Europa League 2017 / Winnaar Lente Cup 2017

                    Comment


                      #11
                      Vrijdag 25 oktober:
                      20:00 FC Twente - FC Emmen 1-1

                      Zaterdag 26 oktober:
                      18:30 Willem II - RKC Waalwijk 1-1
                      19:45 Fortuna Sittard - VVV 0-0
                      19:45 Vitesse - ADO Den Haag 2-0
                      20:45 Heracles Almelo - PEC Zwolle 3-1

                      Zondag 27 oktober:
                      12:15 SC Heerenveen - FC Groningen 1-1
                      14:30 PSV - AZ 2-1
                      14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 0-2
                      16:45 Ajax - Feyenoord 2-0

                      Comment


                        #12
                        Vrijdag 25 oktober:
                        20:00 FC Twente - FC Emmen 2-1

                        Zaterdag 26 oktober:
                        18:30 Willem II - RKC Waalwijk 2-0
                        19:45 Fortuna Sittard - VVV 1-1
                        19:45 Vitesse - ADO Den Haag 3-0
                        20:45 Heracles Almelo - PEC Zwolle 2-1

                        Zondag 27 oktober:
                        12:15 SC Heerenveen - FC Groningen 1-1
                        14:30 PSV - AZ 2-1
                        14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 1-2
                        16:45 Ajax - Feyenoord 3-1
                        Alle mensen zijn hetzelfde. Het zijn slechts hun gebruiken die verschillen.

                        Comment


                          #13
                          Vrijdag 25 oktober:
                          20:00 FC Twente - FC Emmen 2-0

                          Zaterdag 26 oktober:
                          18:30 Willem II - RKC Waalwijk 3-1
                          19:45 Fortuna Sittard - VVV 1-1
                          19:45 Vitesse - ADO Den Haag 2-0
                          20:45 Heracles Almelo - PEC Zwolle 1-1

                          Zondag 27 oktober:
                          12:15 SC Heerenveen - FC Groningen 2-2
                          14:30 PSV - AZ 2-1
                          14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 1-2
                          16:45 Ajax - Feyenoord 2-1
                          -
                          Waar Gods vrede sterft, daar tekenen zich de horens. Zijn hoeven trappen genade diep in de grond, tot de kerk vergaan is.
                          En God huilt vroom alleen
                          -

                          Comment


                            #14
                            Vrijdag 25 oktober:
                            20:00 FC Twente - FC Emmen 3-1

                            Zaterdag 26 oktober:
                            18:30 Willem II - RKC Waalwijk 3-0
                            19:45 Fortuna Sittard - VVV 1-1
                            19:45 Vitesse - ADO Den Haag 3-0
                            20:45 Heracles Almelo - PEC Zwolle 3-0

                            Zondag 27 oktober:
                            12:15 SC Heerenveen - FC Groningen 2-0
                            14:30 PSV - AZ 1-1
                            14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht 2-3
                            16:45 Ajax - Feyenoord 3-0

                            Comment


                              #15
                              Vrijdag 25 oktober:
                              20:00 FC Twente - FC Emmen (2-1)

                              Zaterdag 26 oktober:
                              18:30 Willem II - RKC Waalwijk (2-0)
                              19:45 Fortuna Sittard - VVV (2-1)
                              19:45 Vitesse - ADO Den Haag (3-1)
                              20:45 Heracles Almelo - PEC Zwolle (1-0)

                              Zondag 27 oktober:
                              12:15 SC Heerenveen - FC Groningen (2-1)
                              14:30 PSV - AZ (2-1)
                              14:30 Sparta Rotterdam - FC Utrecht (2-3)
                              16:45 Ajax - Feyenoord (3-0)

                              Comment

                              Working...
                              X