Mededeling

Collapse
No announcement yet.

Eredivisiekenner 2019/20 - ronde 1 (2 augustus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Show
Clear All
new posts

    Eredivisiekenner 2019/20 - ronde 1 (2 augustus)

    Programma:

    Vrijdag 2 augustus:
    20:00 PEC Zwolle - Willem II

    Zaterdag 3 augustus:
    18:30 Vitesse - Ajax
    18:30 FC Emmen - FC Groningen
    20:45 VVV - RKC Waalwijk
    20:45 FC Twente - PSV

    Zondag 4 augustus:
    12:15 Heracles Almelo - SC Heerenveen
    14:30 ADO Den Haag - FC Utrecht
    14:30 Feyenoord - Sparta Rotterdam
    16:45 AZ - Fortuna Sittard

    Veel succes!

    #2
    Programma Ligacompetities, speelronde 1:

    Eredivisie:
    prume - Red Power
    Max Power - FC Zwolle Ole
    Susa - Magikan
    Wezeper88 - De Groene Scout
    PES5 - Go Ahead Kampen
    Handyman - Maasveld
    Schaakliefhebber - Reinoud
    Abubakari - TopTreffer


    Eerste Divisie:
    Miramar - Friesland
    SC Heerenveen - Sunshine Sannie
    Mommiej - Kralinger
    zwammy - Mario
    Simon - fortuna1987
    Pascallovic - Ait Vedan
    Superstars - Hummeltje


    Tweede Divisie: (indien de 2e Divisie uit een groep bestaat)

    Groep A:
    DeMaster - erik
    Jurgen - SanMark.
    Unregistere - Hankie
    Bernardo - Joost
    Kielse Rat - speler 50

    Groep B:
    Andre - ossenaar
    Satyr - Peperbusje
    JMD - SuikerBrood
    Marinos - Bonehead
    willy - speler 49
    Last edited by Friesland; d-m-y, H:i.

    Comment


      #3
      Programma Zomer Super Cup:

      prume - Red Power

      Comment


        #4
        Programma Zomer Cup:

        Voorronde, heenwedstrijden

        prume - speler 64
        FC Zwolle Ole - speler 63
        TopTreffer - speler 62
        Max Power - speler 61
        Miramar - speler 60
        Susa - speler 59
        Reinoud - speler 58
        Superstars - speler 57
        Abubakari - speler 56
        Red Power - speler 55
        Wezeper88 - speler 54
        Sunshine Sannie - speler 53
        Andre - speler 52
        Unregistere - speler 51
        Magikan - speler 50
        Go Agead kampen - speler 49
        Mommiej - willy
        De Groene Scout - Kielse Rat
        PES5 - Marinos
        Hummeltje - Hankie
        Mario - ossenaar
        JMD - Bernardo
        fortuna1987 - SC Heerenveen
        SuikerBrood - Pascallovic
        Handyman - erik
        Jurgen - zwammy
        Ait Vedan - Bonehead
        Kralinger - Joost
        Peperbusje - Satyr
        Maasveld - DeMaster
        Simon - Friesland
        SanMark. - Schaakliefhebber
        Last edited by Friesland; d-m-y, H:i.

        Comment


          #5
          Vrijdag 2 augustus:
          20:00 PEC Zwolle - Willem II 2-1

          Zaterdag 3 augustus:
          18:30 Vitesse - Ajax 1-3
          18:30 FC Emmen - FC Groningen 1-2
          20:45 VVV - RKC Waalwijk 2-0
          20:45 FC Twente - PSV 0-2

          Zondag 4 augustus:
          12:15 Heracles Almelo - SC Heerenveen 2-0
          14:30 ADO Den Haag - FC Utrecht 2-1
          14:30 Feyenoord - Sparta Rotterdam 2-0
          16:45 AZ - Fortuna Sittard 2-0

          Comment


            #6
            Vrijdag 2 augustus:
            20:00 PEC Zwolle - Willem II 1-1

            Zaterdag 3 augustus:
            18:30 Vitesse - Ajax 0-1
            18:30 FC Emmen - FC Groningen 0-3
            20:45 VVV - RKC Waalwijk 2-0
            20:45 FC Twente - PSV 1-2

            Zondag 4 augustus:
            12:15 Heracles Almelo - SC Heerenveen 2-1
            14:30 ADO Den Haag - FC Utrecht 1-1
            14:30 Feyenoord - Sparta Rotterdam 2-1
            16:45 AZ - Fortuna Sittard 2-0

            Comment


              #7
              Vrijdag 2 augustus:
              20:00 PEC Zwolle - Willem II 1-2

              Zaterdag 3 augustus:
              18:30 Vitesse - Ajax 0-2
              18:30 FC Emmen - FC Groningen 1-3
              20:45 VVV - RKC Waalwijk 2-0
              20:45 FC Twente - PSV 1-3

              Zondag 4 augustus:
              12:15 Heracles Almelo - SC Heerenveen 1-2
              14:30 ADO Den Haag - FC Utrecht 1-2
              14:30 Feyenoord - Sparta Rotterdam 2-1
              16:45 AZ - Fortuna Sittard 2-0

              Comment


                #8
                Vrijdag 2 augustus:
                20:00 PEC Zwolle - Willem II 1-1

                Zaterdag 3 augustus:
                18:30 Vitesse - Ajax 1-5
                18:30 FC Emmen - FC Groningen 1-1
                20:45 VVV - RKC Waalwijk 2-0
                20:45 FC Twente - PSV 2-1

                Zondag 4 augustus:
                12:15 Heracles Almelo - SC Heerenveen 1-1
                14:30 ADO Den Haag - FC Utrecht 0-2
                14:30 Feyenoord - Sparta Rotterdam 3-0
                16:45 AZ - Fortuna Sittard 2-0

                Comment


                  #9
                  Vrijdag 2 augustus:
                  20:00 PEC Zwolle - Willem II 1-1

                  Zaterdag 3 augustus:
                  18:30 Vitesse - Ajax 1-2
                  18:30 FC Emmen - FC Groningen 0-1
                  20:45 VVV - RKC Waalwijk 1-1
                  20:45 FC Twente - PSV 2-2

                  Zondag 4 augustus:
                  12:15 Heracles Almelo - SC Heerenveen 1-2
                  14:30 ADO Den Haag - FC Utrecht 1-1
                  14:30 Feyenoord - Sparta Rotterdam 3-0
                  16:45 AZ - Fortuna Sittard 2-1

                  Comment


                    #10
                    Vrijdag 2 augustus:
                    20:00 PEC Zwolle - Willem II 2-1

                    Zaterdag 3 augustus:
                    18:30 Vitesse - Ajax 0-1
                    18:30 FC Emmen - FC Groningen 1-2
                    20:45 VVV - RKC Waalwijk 2-0
                    20:45 FC Twente - PSV 0-4

                    Zondag 4 augustus:
                    12:15 Heracles Almelo - SC Heerenveen 2-1
                    14:30 ADO Den Haag - FC Utrecht 1-2
                    14:30 Feyenoord - Sparta Rotterdam 3-0
                    16:45 AZ - Fortuna Sittard 3-1
                    Winnaar Herfst Davis Cup 2015 (Team Kampen) / Winnaar Lente Europa League 2017 / Winnaar Lente Cup 2017

                    Comment


                      #11
                      Programma:

                      Vrijdag 2 augustus:

                      20:00 PEC Zwolle - Willem II 1-2

                      Zaterdag 3 augustus:

                      18:30 Vitesse - Ajax 1-2

                      18:30 FC Emmen - FC Groningen 1-1

                      20:45 VVV - RKC Waalwijk 1-1

                      20:45 FC Twente - PSV 1-3

                      Zondag 4 augustus:

                      12:15 Heracles Almelo - SC Heerenveen 2-1

                      14:30 ADO Den Haag - FC Utrecht 1-2

                      14:30 Feyenoord - Sparta Rotterdam 5-1

                      16:45 AZ - Fortuna Sittard 4-0

                      Comment


                        #12
                        Vrijdag 2 augustus:
                        20:00 PEC Zwolle - Willem II 2-1

                        Zaterdag 3 augustus:
                        18:30 Vitesse - Ajax 1-2
                        18:30 FC Emmen - FC Groningen 1-1
                        20:45 VVV - RKC Waalwijk 2-0
                        20:45 FC Twente - PSV 1-2

                        Zondag 4 augustus:
                        12:15 Heracles Almelo - SC Heerenveen 2-1
                        14:30 ADO Den Haag - FC Utrecht 0-2
                        14:30 Feyenoord - Sparta Rotterdam 3-1
                        16:45 AZ - Fortuna Sittard 2-0

                        Comment


                          #13
                          Vrijdag 2 augustus:
                          20:00 PEC Zwolle - Willem II 1 - 1

                          Zaterdag 3 augustus:
                          18:30 Vitesse - Ajax 1 - 2
                          18:30 FC Emmen - FC Groningen 2 - 2
                          20:45 VVV - RKC Waalwijk 2 - 2
                          20:45 FC Twente - PSV 2 - 2

                          Zondag 4 augustus:
                          12:15 Heracles Almelo - SC Heerenveen 2 - 1
                          14:30 ADO Den Haag - FC Utrecht 1 - 2
                          14:30 Feyenoord - Sparta Rotterdam 2 - 1
                          16:45 AZ - Fortuna Sittard 2 - 1

                          Comment


                            #14
                            Vrijdag 2 augustus:
                            20:00 PEC Zwolle - Willem II (2-1)

                            Zaterdag 3 augustus:
                            18:30 Vitesse - Ajax (0-2)
                            18:30 FC Emmen - FC Groningen (1-2)
                            20:45 VVV - RKC Waalwijk (2-0)
                            20:45 FC Twente - PSV (1-3)

                            Zondag 4 augustus:
                            12:15 Heracles Almelo - SC Heerenveen (2-2)
                            14:30 ADO Den Haag - FC Utrecht (1-1)
                            14:30 Feyenoord - Sparta Rotterdam (2-1)
                            16:45 AZ - Fortuna Sittard (3-0)

                            Comment


                              #15
                              Vrijdag 2 augustus:
                              20:00 PEC Zwolle - Willem II 2-2

                              Zaterdag 3 augustus:
                              18:30 Vitesse - Ajax 1-3
                              18:30 FC Emmen - FC Groningen 1-2
                              20:45 VVV - RKC Waalwijk 0-1
                              20:45 FC Twente - PSV 1-1

                              Zondag 4 augustus:
                              12:15 Heracles Almelo - SC Heerenveen 3-2
                              14:30 ADO Den Haag - FC Utrecht 1-1
                              14:30 Feyenoord - Sparta Rotterdam 2-0
                              16:45 AZ - Fortuna Sittard 2-0

                              Comment

                              Working...
                              X